Ortadoğulu kadınlar bir bana mı çekici geliyor?

Arkadaşlar, çevreme; arkadaşlarıma, sözlük ahalisine vs, bakıyorum. Bir rus kızı sevdasıdır almış başını gidiyor. Hep bir avrupalı hatunlara merak, ilgi halindeler. Uzun boylu, sarışın, renkli gözlü pembe tenli hatunlara...

Kendime bakıyorum oldum olası, ortadoğu kadınlarına hastayım. Şu badem gibi gözler, işveli cilveli tavırlar ne bileyim, bir bunlarda var gibi geliyor. Arap kızları desen ayrı bir derya, kürt kızları desen bambaşka bir güzellik, İran'a gelsek; gözlerine ölünür. Hele bir Hintliler var ki, öl dese ölünür...

İlla bir azınlık vardır benim gibi düşünen de, ben özellikle bu batılı hatunlardan hoşlanan arkadaşların ortadoğulu hatunlar üzerine düşüncelerini merak ediyorum. Bayanlar da fikir sunabilir.

Saygılar.

Zamanında(1999) bu konuya Ali Güven son noktayı koydu diye düşünüyorum.

Bütün Kızlar Güzel

Şöyle ki;
www.youtube.com

Her ırkın kendine ait karakteristik güzellikleri var.
noldu.net
4.bp.blogspot.com
3.bp.blogspot.com
  • buzbebek  (31.05.12 04:42:12 ~ 04:42:23)
aga ben de senin gibiyim biraz. su an amerika'dayim, burda bulundugum surede ortadogulu hatunlara karsi bir zaafim oldugunu anladim. sarisin, renkli gozlu ve soguk hatunlardansa, esmer ve isveli, cilveli hatunlari tercih ederim.. ayni sekilde bu hanim kizlarimizin da turk erkeklerine karsi bir ilgisi var. genelleme yapmak dogru olmayabilir tabi ama benim karsilastiklarimin hepsinde bu sekildeydi..

  • toshiro  (31.05.12 07:36:11)
hintliler gerçekten çok çok güzeller bizzat gittim gördüm. arapların gözleri o sürmeleri aman aman sana katılıyorum yani karşim

  • zenc  (31.05.12 08:51:34)
bence de araplar çok güzeller, arap deyince insanların kafasına hep esmer kızlar geliyor da aslında esas araplar, siyah saç, beyaz ten, badem göz 3 lüsünden oluşuyor. haklısın valla.

  • ekaterina  (31.05.12 09:56:07)
valla sevgili olduğum erkeklerin hepsi benim gibi kızları tercih ediyordu, ben azınlık olduğunu düşünmüyorum.bizim gibi esmerleri beğenen çok erkek var. Ama beyaz tenlileri de soğuk olarak genellememek lazım, isveçli, isviçreli, danimarkalı, norveçli kızlar, inanılmaz cana yakın, işveli ve rahattır. Asla bu kızlarla boy ölçüşemeyiz derim ben:)

  • hersheyss  (31.05.12 12:02:33)