[]

Yabancı Dizi Önerisi

Hiç yabancı dizi kültürüm yok ama bu aralar merak sardım.
Acıklı ve gerilim olmasın çok komedi de olmasın hafif romantik olabilir.İnsan psikolojisini düzelten felan var mı böyle diziler? 
hepsinin ortası chuck


  • wampex  (30.05.12 21:01:49) 
how i met your mother
pushing daisies

  • mtfbwy  (30.05.12 21:16:20) 
teşekkürler sırayla bakarım :)


  • hayatkafe  (10.06.12 18:06:55) 
pushing daisies +11


ama pushing daisies.in görüntüsü, kurgusu, rengi çok güzel. şöyle düşün, dokunduğun canlıyı öldürüyor, ölüyü diriltiyorsun. sevgilin varsa bile dokunmadan seveceksin.

çok komedi olsun, romantizm de olsun diyeydin friends derdim.
  • dahinnotha  (10.06.12 18:12:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.