Çok yakın bir erkek arkadaşa çiçek gönderilir mi?

günaydın, bir arkadaşım dün araba aldı ben de hayırlı olsun demek amaçlı çiçek göndermeyi düşündüm ama abes mi kaçar, bir de kendisi öğretmen okuluna yollayacağım insanların içinde olması kötü mü olur?

Not: Ben istanbul'dayım kendisi mardin'de dolayısıyla yemeğe götürme falan gibi opsiyonlar mevcut değil, şu anda işteyim çıkıp bir şey almam da söz konusu değil alsam da en erken cuma günü eline geçecek zaten, bugün bir şey yapasım geldi. Hani böyle mutlu olur mu ne bileyim işte.

çiçek yerine bonnyfood arzı bişey yollayın. hiç olmazsa midesine gider.

  • kedili madam  (30.05.12 09:46:06)
arabada kullanabileceği bir şey alabilirsiniz belki.

  • check minus  (30.05.12 09:46:26)
erkeksen:
delikanlı adam delikanlı adama çiçek göndermez.

bayansan:
kız erkeğe çiçek göndermez. icat çıkarmayın. delikanlı adam çiçek kabul etmez.
  • delikan76  (30.05.12 09:46:30)
ben olsam hafta sonu mardine giderdim nasıl fikir?

  • ayemgoing  (30.05.12 10:01:10)
yuh daha neler. nasıl kafalar yaşıyorsunuz kuzum siz....

  • aeroflot  (30.05.12 10:12:05 ~ 10:12:32)
hasta olsa neyse. bence yine çiçek alınmaz ama araba aldı diye çiçek almak saçma olur.

  • sutlu nescafe  (30.05.12 10:21:26)
araba alana arabada kullanılacak bişey alınır.
şık bir anahtarlık iyidir mesela
ya da bilmiyorum var mıdır orda ama sonax ziebart gibi araç bakım merkezlerinden temizlik/bakım paketleri filan da hediye edebilirsiniz.
  • sli  (30.05.12 10:24:53)
urfa veya diyarbakır'da ziebart benzeri bi bakım şeysi varsa oradan hediye çeki gibi bişey alabilirsin.

ihtimal vermiyorum ama fikir olsun torba dolsun.

derken @sli yazmış:)
  • jangara  (30.05.12 10:25:00 ~ 10:25:20)
@hepiniz ya esasen aramız biraz limoni gibi bir nevi gönül alma babında olacaktı da tamam göndermiyorum yaa.

  • ekaterina  (30.05.12 10:30:22)
e aranızın limoni olduğunu baştan söyleseydin cevaplar ona göre gelirdi ama.

bence yollanabilir yanlış anlamayacaksa.
  • jangara  (30.05.12 10:41:20)
@jangara ya ben genel olarak erkeğe çiçek göndermeye bakış açısına bi bakim dedim de tamam aldım cevabımı başka bir şey düşüncez artık.

  • ekaterina  (30.05.12 10:46:25)
çiçek olmaz nıtc. ziebart vs fikri super.

  • bordeaux  (30.05.12 10:47:06)
Çiçek her zaman güzeldir, duruma uygun şeyler seçilmek şartıyla. Benim de "arkadaş" dediğim birine çiçek göndermişliğim var ve adam da sulandığımı falan aklının ucundan bile geçirmedi. İçinizden nasıl geliyorsa öyle davranın, doğallık iyidir.

  • saatgeceninonikisi  (30.05.12 11:02:39)
arabanın ıcıne koyulabılen klasık kucuk oyuncak arabalardan alabılırsın

  • Bysb  (30.05.12 11:07:38)
çiçek yok rocky.. çiçek yok... koku al, zincir hediye et ama çiçek alma.

  • ground  (30.05.12 11:37:30)