Geforce gt525m ekran kartı sorunu

Merhabalar,

Geforce GT525M ekran kartı var elimdeki dizüstü bilgisayarımda. Şimdiye kadar kendisiyle hiç bir problemimiz olmamıştı, geçenlerde sağ alt köşede 301.42 update çıktı diye uyardı. Ben de yüklemiş bulundum. Yüklemez olaydım, o günden beri ekran kartı doğru düzgün çalışmıyor.

Bilgisayarı açıyorum, atıyorum bi oyuna gireceğim. Daha önce hiç takılmadan oynayabildiğim oyun kasmaya başladı. Nvidia ayarlarından bir şeylerle oynadım düzeldi. Sanırım arada bir anakart üzerindeki ekran kartıyla açmaya felan çalışıyor. Bir kaç gündür de bilgisayar durduk yere kitleniyor, 5-10 sn takılı kaldıktan sonra kendine geliyor ve ekteki fotoğraftaki uyarıyı veriyor.

Ne yapmam gerekli bilmiyorum? Eski sürücüsüne nasıl döndüreceğim ben bunu? Nvidia'nın ayarlarından her zaman nvidia ekran kartını kullan seçeneğini de işaretlememe rağmen bu şekilde..

aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına gir ekran katına sağ tıklayıp özellikler sürücüyü geri yükle de bi bakalım

  • camasirsuyu  (26.05.12 14:49:04)
sürücüden değil de performans ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. güç seçeneklerinden performans ı seçin eğer öyle bir problem varsa. cihazınız çift ekran kartlı olabilir. oyunu açarken gt525 ekran kartının kullanılacağından emin olun.

  • eipcack  (26.05.12 17:16:07)