sigarayı bırakınca hayat çok sıkıcıymış lan!

www.eksiduyuru.com

valla zerre canım istemiyor ama yapıcak başka işim yokmuş. yani proje falan bitirmem gerekiyor ama şu an çok sıkılıyorum sigara içmediğim için. abur cubur falan doldurdum eve, onlarla tıkınıyorum ama ne biliym, hayat çok boşmuş be .)

bir de abur cuburları ağzıma götürürken sanki oruçluymuşum gibi bi' hissiyat oluşuyor. şöyle bi' duraksıyorum bir şey yemeden önce. iki kez düşünüyorum ağzıma götürürken falan. abur cuburu da zevkle tüketemiyorum yani. napak kanka?

sigarayı icat edenlerin, dünyaya yayanların allah belasını versin. insanları ne hale getirdi şu illet yaa..

  • kisa bisey olsun istemistim  (25.05.12 23:20:03)
tespih kullandı ve çerez (tek atımlık fındık, fıstık gibi) yedi bol bol bırakan bir arkadaşım.

  • asilsiz suclama  (25.05.12 23:22:32)
aynı şeyi ben de yaptım bugün. 24 saattir sigara içmiyorum. bunu nasıl başardım diye şaşırıyorum ama. günde bir iki tane tüttürmeye devam edesim var benim de.

canım çok aşırı çekmedi aslında gün başladığından beri hiç içmediğim için ama hiç bir şeye odaklanamıyorum. mal mal oturmaktan ya da uyumaktan başka bir şey yapamıyorum canım istese de istemese de.
  • nedensizce  (25.05.12 23:29:01)
@nedensizce, tam olarak aynı şeyleri yaşıyoruz dostum.

  • schopenowski  (25.05.12 23:30:35)
zamanla geçer. alışkanlıkları yenme sürecindesin.

  • rony  (25.05.12 23:44:43)
evet yaaa, napak kanka?1 yıl 5 gün oldu sigarayı bırakalı, hayatın rengi soldu yaa.. 7 ay kaldı bugün itibariyle sigarama kavuşmama ama dayanamıyorum.

  • bitter cikolata  (25.05.12 23:46:04)