[]

angara sorusu v2

1-) metro (aştiye gitmek için) en son kaça kadar çalışıyor?

2-) ankarada kızılay meydanında vakit öldürmek için ne yapabilirim? Bi Leman cafe vardı bar ya da, o nerede?

edit

3-) kızılayda ne taraflarda yemek yiyebilirim? çok ucuz ya da aşırı pahalı olmayan bir yer

4-) bu şehirler arası otobüslerde koltuklar arkasındaki televizyonlardaki usb girişlerinden iphone lar şarj edilebiliyor mu usb yi takınca?

 
1)00:00 olsa gerek, belki biraz daha erken olabilir.
2)Leman Kültür'ü diyorsun herhalde. Konur sokakta. Yüksel caddesi metro çıkışından çıktığında ikinci sağa dönüyorsun, iki adım ileride sağında kalıyor.

  • terelelli  (25.05.12 09:40:37) 
aştiden son ankaray 23:50 de
ahanda burada;
www.ankaray.com.tr
lemanda tam terellinin dediği yerde
  • primetime  (25.05.12 09:44:34) 
4-edilebiliyor.


  • ekaterina  (25.05.12 09:52:41) 
1-) gece 12 ye kadar calisiyor
2-) kitapcilar var oralara takilabilirsin. konur2 de sinema var orada takilabilirsin. Leman Konur1 de. Karanfil sokagin bir paralel ustu. Nedjimaya da git derim, Lemanin karsisi.
3-) Lemanda yiyebilirsin butcene gore aba piknik ya da mc donalt's tercihinde var.
4-) USB girislerin hepsinden herhangi bir elektronik aleti sarj edebilirsin.
  • foolrules  (25.05.12 09:56:39 ~ 10:00:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.