Elektriğimi kestiler...

Duyurunun Borçluları,

Aydem, ödenmemiş iki elektrik borcumdan dolayı elektriğimi keşmiş. Aynı gün borcu yatırdım. Şimdi elektriğimi açtırmam için ne yapmam gerekli? Benden bir ücret talep edecekler mi? Edeceklerse ne kadar? Şimdiden teşekkürler...

edit: imla.

kestilerse açma kapama ücreti alıyorlar. 15-20 lira gibi bişeydi.

  • rodeocu  (23.05.12 20:05:27)
Bir soru daha: Peki yarın sabahtan gitsem açma - kapama ücreti ne hal ise onu yatırsam ne kadar zamanda elektriğime kavuşabilirim?

  • mylord  (23.05.12 20:08:15)
19 lira ücret istemişlerdi benden hat açma kapama işlemi için.
ben saat 16da gidip ödediğim halde aynı gün açılmıştı. mesai bitimine bir saat kadar varken.
bu açma kapama ücretini ertesi aya erteleyebiliyorsun eğer istersen. ama hattın açılması için ödenmemiş faturan kalmaması gerekiyor.
şehre göre farklı uygulamalar olabilir. benim bahsettiğim: eskişehir oeadaş
  • dahinnotha  (23.05.12 20:13:18 ~ 20:31:55)
ankarada o işi direkt faturaya yansıtıolardı açma kapama olayını ama faturayı ödedim diye adamların müşteri hizmetlerini arayıp haber veriodun gelip açıolardı. kendi kendilerine gelmeslerini beklersen biraz uzun sürebilir

  • bebek terlik  (23.05.12 20:20:58)
madem ödedin faturaları, yapabiliyosan kendin aç, ya da açtır. bişey olmaz, bende olmuyor en azından. bekleme karanlıkta.

  • asleep  (23.05.12 20:25:22)
@asleep işin sonunda davalık olmak var :D o iş olmaz.

Müşteri hizmetlerini aradım. Borcumu ödediğimi söledim ve elektriğimi bugün veya yarın açaçcaklarını ve açma-kapama ücretini önümüzdeki faturaya yansıtacaklarını söylediler.
  • mylord  (23.05.12 20:37:17)