erasmus öncesi oryantasyon programı

merhaba arkadaşlar,

önümüzdeki dönem versailles, fransa.da olacağım erasmus vasıtasıyla. okulum 17sinde falan açılacak. 6 eylülde ise bir oryantasyon programı var 14üne kadar devam eden.

sorum şu, o oryantasyon programına katılmalı mıyım? ben gitmek istiyorum ama fiyatı 140euro olunca biraz tereddütte kaldım.

--
bu bir haftalık programda hızlandırılmış bir fransızca iletişim kursu, kültür ve etkinliklerle alakalı bilgilendirme, üniversite hizmetleri hakkında bilgiler vs gibi şeyler verilecek. aşağıda da broşürü var. dediğim gibi, katılmak niyetindeyim lakin 140euro verilir mi verilmez mi bilemiyorum.

www.ilei.uvsq.fr

oryantasyon programlari önemli ya. kaynasmak, tanismak, eglenmek, sistem ve okulu tanimak acisindan cok yararli.
ama para alindigini da ilk defa duyuyorum. ne mal bir uygulamaymis oyle lan..

  • natnan  (14.05.12 17:07:05)
kaçırma derim, bu programın ederi insanlarla kaynaşmaktır, herkes süper eğlenmiş birbirine ısınmışken oraya gidersen sıkıntılı olabilir.

  • mocha  (14.05.12 17:38:03)
ona katilmayacaksan hic erasmus yapma daha iyi. o derece diyeyim sana.

  • barut  (14.05.12 17:41:56)