kafasına göre canının istediği soru duyuruyu silen sayın yönetim kuruluna

sesleniyorumm! ve soruyorum.. ben kriterlerinizi neye göre aldığınızı anlamadım.. insanın sadece dilbilgisi kurallarını krıter yapması bunu haricinde de bişyciği takmaması modernlik adına ne kötü..lafım yazanlara da değill aslında ..burada www.eksiduyuru.com buradaki soru-cevap-sohbet.. kadını yeren sanki şişme kadınmış havası veren bi muhabbet var ve sizde bunu sessiz kalarak resmen arkasında duruyorsunuz..biraz daha duyarlılık..bukadar da değill! tarafsız gözle okuyun ve böyle yorumlayın.. rahatlık modernlik adına okumuş insanların kadınız sıfatsız.. sadece erkeğe itaat eden her erkek tipini kınıyorumm...!

erkeğe itaaat eden kadın tipi diye yazacaktım düzeltemedim değişmiyor...ben bi bayan olarak rahatsız edici buldummm.. yazan yazmış hadii o ilişkiye girdiği bayanı bana göre hiçe saymışta '' kürtaj mağduruna denk geldim'' ne demek yaa bu ne soğuk umursuz bi olay .. sansürsüzlük özgürlük adına yayınlayınn.. ama iyi okuyun..yazık şu ülkenin modern insanına:(( ve yazık kadınları adam yerine koymayan zihniyete!normal olanlar okuduktan sonra rahatsız edici şeyin ne olduğunu anlar..:((

  • Barbunya2  (12.05.12 10:19:01 ~ 10:32:18)
oldukça haklısınız fakat siz de dil bilgisine azıcık dikkat etseniz çok güzel olur. konuyla alakasız diyebilirsiniz ama sadece bir tavsiye olarak söylüyorum. yazdıklarınızı okuyası gelmiyor insanın.

  • yakuza123  (12.05.12 10:59:31)