Telefon/ADSL kapatma ücreti

Efendim Türk Telekom'a gidip Telefon ve ADSL hizmetlerinden kalıcı olarak elimi ayağımı çekmek istediğimi söylesem, kapatma ücreti olarak o anda benden ne kadar para tahsil etmek isterler; bir bilgisi olan, bilgisi olmadığı halde fikri olan var mı?

edit:ben modemimi kendim gidip bambaşka bi yerden satın aldım; telekom'un hiçbir kampanyasından da faydalanmadım üye olurken. sınırsız 512/1024 müydü neydi hatırlamıyorum, öyle abone oldum. yine de ödeyecek miyim o 150 ytl'yi, saçma olmaz mı zaten çoktan satın aldığım bir şey için para vermek? ya da bunun dısında herhangi bişi ödemek gerekiyor mu?

(git: 40272)

  • trimpot  (22.09.08 22:02:43 ~ 22:02:54)
eger 2 yillik taahhut ile almissaniz modemi, modem ucreti vererek ba$ ba$ yapabilirsiniz. o da 150 lira idi.

  • osuruklu  (22.09.08 22:17:28)
Eğer osuruklu'nun dediği gibi sözleşmeli değilseniz de 24 lira olması lazım. Ben kapattırdım ama şimdi tam hatırlayamadım. 24 diyesim geliyor ama...

  • bitti  (22.09.08 23:53:09)
o ayın faturasını ödüyorsunuz galiba

  • enter saltman  (22.09.08 23:55:02)
3 yıl önce hattın borcundan başka beş kuruş ödemediydim.
Şimdi isterlerse cıngar çıkarırım.

  • ashh  (23.09.08 09:42:35)