karındaki esrarengiz dövme

plajdasınız. bir adam gördünüz, karnında ilginç bir dövme var. merak ediyorsunuz ne olduğunu. yanına gittiniz, sordunuz; "pardon dövmeniz ilgimi çekti. acaba ne anlama gelmekte?". kendisi de: -bu, arceus, diye yanıtladı. "mitolojiyle aram pek iyi değildir, literatürde ne gibi bir yeri olduğunu sorsam?" dediniz. "pokemon tanrısı arceus. tüm pokemonlara dönüşebilir. dört toynağının üzerinde yürür. bin eli ile ilk önce uxie, azelf, mesprit ve yaratılış teslisi dialga, palkia ve giratina'yı yarattı. ve şayet bir eğitmen bu ilk yaratılanlardan birini yakalayacak olsa, kendisi elbette bir yenisini yaratmaya muktedirdir" diye cevap verdi.

ne yapardınız?

arceus dövmesi yaptırmayı düşünüyorum da karnıma :) tabii ki böyle yanıtlar verecek değilim :)

kendi haline bırakmak lazım diye düşünürdüm herhalde :) illa pokemon yaptıracaksan charizard yaptır bari :)

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (07.05.12 01:35:48)
piiiiii kaaaaa çuuuuuuuu uzaklaşırdım :)) söylenecek söz yok o şahsiyete :)

  • Neden Jon Soylesene Neden  (07.05.12 01:36:17)
saygi duyardim.

yaptir panpa bence, cok mantikli bi secim.
  • nawres  (07.05.12 01:37:26)
@kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci

charizard çok bilindik ya herkes anlamasın sadece benim gibi pokemon hastaları anlasın rezil olmaya pek niyetim yok :D
  • farabi  (07.05.12 01:37:42)
"ilk iki nesilden sonra bozdu" diye yanıt verirdim.

  • anonim yazar  (07.05.12 01:37:45)
pokemondan sonra dinlemez neyse canım kafan çok güzelmiş diyip uzaklaşırdım.

  • layer26  (07.05.12 01:38:10)
9gag postu gibi adamsın.

ne hastaları varmış pokemon'un der, arkadaş meclislerinde anlatırdım.
  • jangara  (07.05.12 01:41:15)
eğlenceli olduğunu düşünürdüm.

  • xvyz  (07.05.12 02:04:11)
Kesin istemsizce. Allah kabul etsin abi der ayrılırdım yanından.

  • bir kac yazar once  (07.05.12 02:26:23 ~ 02:26:31)
ben uzaktan bakardım, unicorna benzetirdim, niye göbeğine unicorn yaptırmış ki der, hiç konuşmadan uzaklaşırım.

  • kediebesi  (07.05.12 02:27:26)
adamın pokemon hayranı olduğunu düşünürdüm sanırım. kaç yaşında bu kişi? ama belki dövme olarak ilginç durabilir, nasıl yaptırdığına da bağlı.

orjinal halini renkli veya renksiz olarak mı yaptırmış
upload.wikimedia.org

yoksa daha tribal mı:
th01.deviantart.net
th04.deviantart.net

bu arada ne yapardık derken ne kastettin anlamadım.. dövmeyi mi yoksa adama ne diyeceğimizi mi?
  • ermanen  (07.05.12 05:17:48)
herkes anlamasin yalnizca benim gibi pokemon hastalari anlasin diyorsun ve arceus'un ne oldugunu sorma ihtiyaci duyuyorsun.. ilginc

  • Mandos  (07.05.12 08:30:01)
arceus'u, genel olarak pokemon kültürünü o kadar küçümsememekte fayda var: www.youtube.com

öte yandan, ilk 150 her türlü. diğer yandan, house'da bile geyiği dönüyorsa fazla mı mainstream, bilemedim.

he ben ne yapardım, böyle bir açıklamadan sonra ? (bkz: oracıkta müslüman oldu)
  • celeron 300a  (07.05.12 09:12:44 ~ 09:41:09)
ben oturur senle pokemon muhabbeti ederdim :D

  • tunachu  (07.05.12 18:03:42)
@Mandos

yahu allah aşkına söyle nerden çıkardın arceus'un ne olduğunu sorduğumu? ne alakası var benim yazdığım cevapla arceus'un ne olup olmadığını bilmediğimin? vallaha merak ettim.
  • farabi  (08.05.12 00:30:50)