geçerli bir Win32 uygulaması değil

laptopta aslanlar gibi çalışan cm 01/02 oyununu desktopa yükleyip çalıştırmak isteyince böyle bir hata mesajı alıyorum. nedir bunun çözümü menejerlik krizim tuttu oynamazsam çıldıracam. (laptop da desktop da xp)

çalışmayana win update fln yap. biraz yeni cm al ya da ne bilim. :)

  • thefirstfbli  (19.09.08 19:35:12)
moralini bozmak gibi olmasın ama bizim bi arkadaşta sims 2'yi bu win32 uygulaması değil hatasından ötürü kuramamıştı. Sonra sanırım bu win32 ile tamamen alakasız olan sebeplerden ötürü makinesine virüsler girdi, format attı. Ondan sonra paşalar gibi oyunu kurdu.

  • joehigashi  (19.09.08 20:53:13)
yerse bir ihtimal bir yol söyleyecem:

cm'in .exe dosyasina sag mouse ile tikla ve özelliklere gir, "uyumluluk" sekmesinden "uyumluluk modu" altinda windows 95'i sec, uygula de sonra tamam'a bas ve bir daha dene.
  • trimpot  (19.09.08 23:56:45)