alkol fiyatı ğrenmece

yurtdışından sipariş vermeden fiyatları kontrol etmek istiyorum da. fark azsa boşuna uğraştırmayayım arkadaşları. nereden kıyaslama yapabilirim?
istediğim chivas regal 18
gidilen yer kıbrıs
teşekkürler

100'lüğünü (12 yıllık) beyrut dutyden 32 dolara aldım ama kıbrıs çok uygunmuş duyduğuma göre. bavulu doldur...

www.ickikapinda.com
  • merhum  (04.05.12 08:24:27 ~ 08:37:47)
teşekkürler. 1-2 şişe anca getirtebilirim sanırım bu sefer.
bu arada evde duruyodu kaç zamandır, 12 liğini çok beğenmemiştim ama 18liği dayanamayıp açınca kendimden geçtim. bambaşkaymış. ilgililere tavsiye ederim.

  • kisa  (04.05.12 08:38:58)
fark kesinlikle az değil. ben bütün alkol stoğumu duty freeden yapıyorum. ülkemizde vergilerden dolayı çok pahalı. bazen kampanya oluyor aynı fiyata gelebiliyor.

Chivas 12 konusunda size nacizane tavsiyem, 5-10 euro daha fazla verip güzel bir single malt seçmeniz. Chivas 18 içmedim o yüzden ona birşey demiyorum
  • spankenstein  (04.05.12 09:23:55)
paraya kıyılma ihtimali varsa bir de chivas regal royal salute dene.

  • ekaterina  (04.05.12 09:24:55)
40 45 € verin glenfiddich 15 year old solera alın, zamanında harman viski tüketmiş birisi olarak söylüyorum, karşılaştırmalı olarak bakınca zamanın ötesinde (:

  • dave mustaine hayvani  (04.05.12 11:26:26)