[]

ne boktan gündü lan

Bir kere ayak üstü konuştuğum hatunla konuşmaya devam ettikten sonra nihayet bugün görüşecektik. İş görüşmesinden çıkınca arayacaktı beni 10 da, 12.30 da çıktı dedim ben yemekteyim (yemeği bırakıp gidemezdim). O da zaten benim karşıya geçmem lazım geç kaldım falan dedi, başka aralığa sıkıştırırz dedi. Şansıma sokayım.

İş yerinde, dünkü mevzudan dolayı ceolardan ayar yedim, telefonumu sık sık kontrol etmeliymişim, maillerime iş saatleri dışında 3 saatte bir bakmalıymışım. Ben tamam abi kusura bakma dedim, arkadaşım niye öyle dedin olm diyecektin benim çalışma saatlerim bu bu diye, atarlanmadan iğneleyecektin dedi. 2 ceo ve iş arkadaşımın önünde bunu yapmaya götüm yemezdi dedim zaten. He diyip geçmek kötü fikir miydi bilemedim, eğer tekrar aynı konuda papaz olursak da elimden gelen budur diyecem, artık kovarlar belki.

Yediğim ayardan sonra darlandım, insanlarla konuştum, senin ilk ayarın galiba dediler. Takma kafana, salla geç alışırsın dediler. İçime su serptim, dedim eve gidince iş bakacam. Saat 12 oldu, iş miş bakamadım lan, iş bakacaktım ben.

Bu günde bi sorun olabilir mi? Yoksa sorun sende değil bende mi?

 
ah be bonjurkes reyiz. sen zaten sevmiyordun bu işi. başka bir işe bakmayı düşünüyor musun ?


  • wessago  (03.05.12 00:11:45) 
ben de son yılların en boktan gününü yaşadım reyis sıkma canını, yalnız değilsin


  • duygusal pehlivan  (03.05.12 00:12:22) 
verılen ayarlara takma hedefıne odaklan. he de gec cok ıstıyolarsa ıs dısında calısmanı tolere edecek ıyılestırmeler yaparlar , kuru ayarla kımseye bısey yaptırılmaz. işin özü haklı olduğunu düşünüyorsan umursama bıle..


  • kennym  (03.05.12 00:16:11) 
wessago bakacam dedim ama hep salladım, dünkü mevzudan sonra moralim bozuktu (ref. eski duyurular) cadaloz kadın 2 dakika önce bana (kendisi ceolardan biri) süpersin bonjurkes diye mail atmış, insanlarla anlaşmayı öğrenmek lazımmış gerçekten.

eskiden ortam güzeldi, ortam kurtarıyordu, iş yerinden kaliteli adamlar çıktı, ortam kalmadı. Patronlardan biri gözünün içine bakarak yalan söylüyor (her konuda), öbürü de geçimi zor birisi. Tak etti canıma artık iş bakacam dedim, bu sefer gaza geldim, bulacam, basacam gidecem, yoksa şirket batacak.

Lan şirket milyon dolar yatırım alıyor, terasta bir şemsiyemiz yok güneşin altında yanıyoruz
  • bonjurkes  (03.05.12 00:17:05) 
eğer bi bokluk olmazsa böyle bi günden sonra yarın bi ayrı güzel gelir.


  • yuto  (03.05.12 01:51:57) 
bugün çok değişikti valla her açıdan. katılıyorum hislerine. izmirde yeni fay çıktı daha nolsun.


  • kediebesi  (03.05.12 02:01:37 ~ 02:02:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.