Çeşme'de başımızı sokacak otel-apart vb tavsiyesi olan?

Ramazan döneminde daha tenha olur düşüncesiyle eşim, 1 yaşındaki bebeğim ve ben daha önce hiç gitmediğimiz Çeşme'ye gitmek istiyoruz. İşin uzmanlarından kalacak yer, gezilecek yer gibi tavsiyeleri bekliyorum. Otel olur, apart villa olur, denize sıfır olması yeterli.

bütçe ne kadar? düşük bütçeli olarak egge otel daha düşük dersen delmar otel, yüksek bütçe dersen radisson öneririm. gezecek yerler de alaçatı'ya gidin, port alaçatı var aynı zamanda alaçatı'da, orda bi ferdi baba'ya gidin okyanus böreği yiyin(fiyatlar düşük değil burda), sonraa çeşme marina'ya gidin, aya yorgi koyu'na gidin beach club'lar var aya yorgi'de genelde, onların arasında da denizi güzel olan sole mare var marakesh'i merak bile etmeyin, başka da bir şey yok zaten.

ek not: ben de geçen sene ramazan'da gittim haftasonları haricinde hakkaten tenhaydı, istek tenha olmasıysa başarılı bir tercih.
  • ekaterina  (01.05.12 13:15:57 ~ 13:17:40)
bütçe sıkıntısı yok, sadece bebek de olduğu için tenhalık ve sessizlik daha iyi. o yüzden ramazanı seçtik. fikirler için sağol hepsini araştıracağım şimdi

  • kjswbdlkjfdlkj  (01.05.12 14:50:21)
kız arkadaşım şu an ladin otel dedi. pek merkezi değilmiş ama araba olacaksa çok rahat iş görür, zira arabasız çeşme pek çekilmez.

denize sıfır az biraz gezmeli görmeli bir yer istiyorsanız ılıca'dan bakın, güzeldir. nezih mekandır bebekle gidilir.
  • sosyal muhendis  (02.05.12 02:06:12)