sevgiliyle yemek mekanı

öyle özel bir gün değil. işimiz var kadıköyde sadece. sonrasında yemek yiyelim diyorum adamla. ama nereye gitsek bilemedim. arada gittiğimiz birkaç yer var. ama değişiklik olsun istedim. kadıköy-moda civarında nerede yesek? dünya mutfaklarına fazlasıyla açığız. iş çıkışında elimde kurt gibi aç bir adam olacak. bunun da hesaba katılmasını temenni ederim. saygılarımla :)

moda teras

  • amaltheia  (27.04.12 12:04:06)
gerçekten yemekleri güzel olan bir yer arıyoruz. manzarası ya da adı umurumuzda değil. bizim için fiyat-kalite performansı ve değişiklik daha önemli. yani bilmem ne büfe var dünyanın en bi mükemmel sosisli sandviçini yapıyo deseniz oraya da gideriz.

  • kedili madam  (27.04.12 12:06:08)
moda'da ali usta'dan devam edince kırıntı var yemekleri çok lezzetli porsiyonlar büyük ve ilk açılan kırıntı olduğu içindi galiba, diğerlerine göre fiyatları da çok uygun. onu istemezseniz o sırada birçok güzel yemek yeri var. dönüşünde de dondurma ya da waffle yersiniz:)

  • clementine the tangerine  (27.04.12 12:09:10)
karşıyı çok iyi bilmediğimden belirttiğiniz lokasyona ne kadar yakın bilmiyorum ama caddebostan sahil de il Pedrino var,İtalyan restaurantı. Pizza ve makarnaları oldukça başarılı.

  • skywalkeremre  (27.04.12 12:50:34)
caferağa spor salonunda sosisli sandviç yiyin!. ciddiyim. hem meşhur hem de lezzetlidir.

kadıköy şifa hastanesi karşısında.
  • aydin dogan in akp yandasi medyasi  (27.04.12 13:27:09)
clementine'e katılıyorum, ben de orayı önerecektim size :) afiyet olsun.

  • barut  (27.04.12 13:27:18)
daha önce gitmediyseniz çiya sofrasına gidin. ama yemek olan dükkanına gidin, ilk açılan. değişik değişik şeyler söyleyin, yarımşar olsun hatta. patlıcanlı güveç varsa kesinlikle deneyin.

  • 65 derece  (27.04.12 13:35:05)
rexxin hemen biraz yukarısında my chef var, iyidir.

  • isminivermekistemeyenkullaniciiki  (27.04.12 13:36:38)
şöyle biyer var...

www.saklikoskcaferest.com
  • pisekar v2  (27.04.12 13:38:55)
casa della moda vardı, bayağıdır gitmedim. fena diyildi hatırladığım kadarıyla. bir başka sefere düşünebilirsiniz diyerek geç de olsa yazdım.

  • tedirginlik hucresi  (28.04.12 01:01:09)