bu sorum erkeklere..

ayrıldığınız ama hala aşık olduğunuz kız size açık açık "o.ç" dese (burda açık açık yazmiyim) tepkiniz ne olurdu?

bende seni seviyorum derdim.

  • excusez  (26.04.12 00:21:59)
açık açık o.ç denmez '' orospu çocuğu'' denir. küfürler bir kültürün önemli ögelerindendir, yazmakta ve söylemekte çekinmeyiniz.

yani tepkiniz ne olurdu derken, bir sille aşk etme seçeneğimiz yoksa gidip çay koyardım napıcam. ''sensin o bok bok bok!!1'' diyecek halimiz yok.
  • dwyn  (26.04.12 00:23:47)
Orospu çocugu diyebilme ihtimali olan bir kıza aşık olma ihtimali %0. Bence her erkegin öyledir. Erkek derken penis taşıyan bir canlıdan bahsetmiyorum bu arada.

  • Neden Jon Soylesene Neden  (26.04.12 00:24:02)
merhaba ben bora derdim heheh şaka şaka diyemezdi çünkü insanlar bana merhaba demeye bile çekiniyor biliyor müsooon :(

  • uykusuz her gece  (26.04.12 00:24:29)
o aşk biter.

  • fubarr  (26.04.12 00:25:58)
küfürler beni etkilemez davranışa hissettiğime bakarım ben

  • jedilance  (26.04.12 00:26:50)
"admin şu malı banlar mısın?" derdim. "Allah'ın liselisi ya auzhauzhauzh" diye de devam ederdim.

  • dusunuyorumoyleysevurun  (26.04.12 00:28:47)
yanıt bile vermezdim. ne o öyle ortaokuldaki gibi "asıl sana benzer" mi diyeceğiz.

boşver, siniri yatışınca da seni seviyorum diyebilir. salla gitsin.
  • sinematematikci  (26.04.12 00:28:55)
açık açık yüzüme söylerse ben de onun, -açık açık yazayım- ağzına sıçardım galiba. osmanlı tokatından sonra da bastıra bastıra "yıkıl karşımdan. pis kaltağ" derdim sanırım. kafamda bu sahne canlandı en azından.

  • vito andolini  (26.04.12 00:30:34)
Üçünün olduğu ortamda anneye söylenir

  • sakman  (26.04.12 00:33:38)
gozlerin baska soyluyor ama derdim.

  • ykyt  (26.04.12 00:36:04)
ben de ona küfür eder sonra sevişirdim.

  • skywalkeremre  (26.04.12 00:36:48 ~ 00:36:58)
Sitem ederdim ama kendime ederdim. Ağır küfürler edebilecek raddeye geldiğine göre hala kafasındasın demektir, demek ki o raddeye getirmişsin kızı.

  • roket adam  (26.04.12 00:41:49)
"çocuğuna yazdığın mesajı yanlışlıkla bana atmışsın" yazardım.

  • gideon  (26.04.12 00:44:00)
kendi gayrımeşru çocugunla karıştırma beni derim

  • Kierkegaard  (26.04.12 00:47:14)
onu evine kadar takip ederdim.

  • nawres  (26.04.12 00:51:09)
hacı durup dururken demez sanmıyorum.

ayrıldım seviyorum ayağından dolayı kızı bunaltıp hak etmiş olabilirsin.

ama bana eski sevgilim dese kaltaklığına verir geçerim.
  • bir kac yazar once  (26.04.12 01:25:33)
"çok basit bir kızmışsın" der gşderdim. küfürden daha etkili, denedim %100 çalışıyor.

  • istanbluer  (26.04.12 01:53:05)
verilen cevaplara bakıyorum da ne acaip cevaplar var arkadaş. "ne dediği önemli değil, ne hissettiğime bakarım ben" cevabı bile var. ilginç doğrusu. bi ilişkide -bitmiş bile olsa- küfür varsa saygı yoktur. saygı yoksa sevgi de yoktur. ayrıca kimsenin kimseye küfür etme hakkı da yoktur. bu kişi sevgilin de olabilir. karın/kocan da olabilir. -bu konudaki yaklaşımım küfüre karşı olduğumdan değil belirtmek istedim-

  • lionel andres  (26.04.12 08:35:24)
bir insana hakikaten orospu çocukluğu yaparsan orospu çocuğu der. dememelidir onda mutabıkız. ama der dışından demese de içinden der. ya da orospu çocuğuymuşsun gibi yüzüne bakar. yani kötü bir davranış mı var ortada onu anlamaya çalıştım.

durduk yere dediyse kafayı yemiştir. yaşadığım günlerin amına koyayım de geç.
  • il padrino  (29.04.12 02:01:39)