Derdiniz Ne ?

Selamlar.

Herkesin bir derdi var şimdi, burası kesin. Ben insanların nelere kafaya taktığını merak ediyorum.

Şu anda en büyük derdiniz, canınızı en çok sıkan şey ne mesela ?

Misal benim öyle çok büyük bir derdim yok ama yarına yetiştirmem gereken bir rapor, bir sunum var ve aynı anda yarın sabah da bir tane sınavım var. Şu anda kafamı kurcalayıp canımı sıkan en büyük şey bu.

Ney sizin şu an en çok canınızı sıkan şey ?

15 yıllık arkadaşımla yollarımızı ayırmış olmamız. onsuz olmuyor.

  • turkuazz  (25.04.12 19:38:44)
kilom dışında hiçbir derdim yok

  • neira  (25.04.12 19:42:37)
yanlış tercih. okulun bitmesine yaklaştıkça, ne yapacağımı bilememe duygusu mahvediyor. hayatımın geriye kalan 50 yılını daha iyi yaşayabilirdim pişmanlığı. bu sabah okulu uzatmaya karar verdim, iki üç kavga ederiz pederle sonra geçer ne olcak lan dedim kendi kendime. üç beş ay daha fazla kalırım karada mantığıyla.(denizciyim)

  • gpaxful  (25.04.12 19:46:09)
sevgilim bugün ayrılalım dedi bende tamam dedim.

  • Thunderbirds  (25.04.12 19:54:29)
sevdiğim kız var açılmak istiyorum ama açılamıyorum. açılsam da kabul eder mi bilmem.

  • burakg91  (25.04.12 19:58:20)
param yok.

  • goldentitan  (25.04.12 19:59:26)
Çok sıkılıyorum.

  • coldbound  (25.04.12 20:00:59)
okul var,öğrenciyim evim arabam yok

  • lawist  (25.04.12 20:08:59)
okulun bitmesine daha 1.5 yıl var ve ben çok bunaldım. sevgilim yok(en büyük sıkıntı). saçlarım dökülüyor ve durduramıyorum(aslında bu daha büyük sıkıntı)

  • trinitrotoluen  (25.04.12 20:18:21 ~ 20:18:53)
Anorgazmi sorunu yaşıyorum
tez yazıyorum
tezimden bağımsız araştırma yapıyorum (tubitak)
param yok
ve haftaya mülakata gircem yurtdışı MSc için çalışmadım, çalışmam lazım.
  • botamaniaensis  (25.04.12 20:20:14)
kpssye hazırlanıyorum. gelecek kaygım var.

  • asilsiz suclama  (25.04.12 20:41:58)
elle tutulur bir derdim yok ama gerizekalı olduğum için her boku kafama takıyorum :s

  • in vino veritas  (25.04.12 20:42:22)
vize notlarımdan biri demin açıklanmış. düşük geldi. ona canım sıkkın.

  • Tyler89  (25.04.12 20:53:30)
Haftalardır çok boş vaktim olmasına rağmen hiçbir şey yapmadım, şimdi Mayıs'ta bisürü ödevim, projem ve tezim var. Muhtemelen bazılarını yetiştiremeyeceğim için pişmanım ve kendimden nefret etmeye başlıyorum çalışmadığım için.

  • long live rock n roll  (25.04.12 20:55:04)
sağlığım bozuk.

  • sutlu nescafe  (25.04.12 20:55:45)
hmm iş, aşk, sağlık üçlüsünü aynı anda kaybettim. yalnızım aile, arkadaş vs var ama gerçek anlamda yanında mutlu/rahat olduğum insanların yanında olma şansım yok veya böyle insanlar yok.
çok ciddi uykusuzluk sorunum var, takıntılarım mevcut(evet okb), iş konusunda sektör değişimi yapmaya çalışıyorum ki belli bir tecrübeden sonra zor.
yaş ilerledikçe artan gelecek telaşı an itibariyle bulunduğum sıfır noktasında çok vahim fikirler getiriyor akla.
  • lunedor  (25.04.12 20:57:53)
platoniğim, acı çekiyorum.

  • gurufasulye  (25.04.12 20:58:39)
canımı sıkmıyor fakat sanırım sevgilim olsun istiyorum uzun bir aradan sonra. bi' fuckbuddy döneminden sonra sevgilim olsun istiyorum.

  • nemo problemo  (25.04.12 21:14:05)
amk tezi, tez yazılmıyor..

  • anonimyususer  (25.04.12 21:19:36)
sevdiğim bir kız var cemaatten mi yoksa hacı mı ne, nasıl oldu bilmem ama sevdim işte, kıza yaklaşamıyorum bile..birde sınıftakilerle aramdaki yaş problemini bi aşamıyorum amk, fark mı 2 3..

  • andlee  (25.04.12 21:41:56)
kısa vadeli tez uzun vadeli iş güç durumları

  • merena  (25.04.12 22:02:07)
10 kilo vermem lazım
evin borcu
kocam iflas etti vergi borcu
kafamdaki lenf bezleri onca tedaviye rağmen hala şişik - Allahım ne olur kötü bir şey olmasın
annemin hafızası gidip geliyor
işimde mutluyum ama ilerleyemiyorum, bin türlü bahaneyle kariyerimi baltalıyorlar
  • SiyamkedisiZorro  (26.04.12 11:30:27)