legal mi?

www.eksisozluk.com

öyleyse neden?

eee örnek?

  • foradream  (25.04.12 15:13:07)
Kendisi bir yarrak olduğu için.

  • coldbound  (25.04.12 15:13:16)
biri herhangi başlığa rastgele işaretler yazsa silinmeyecek mi yani?

  • isimsiz uye  (25.04.12 15:18:11)
Bu anlamı mı çıkardın cidden?

  • coldbound  (25.04.12 15:24:44 ~ 15:25:00)
yukarıdaki entry örnek olduğu için silinmiyorsa ben de çok güzel bi şekilde x başlığına

#$½$½½${{[

yazabilirim o halde? bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir ne de olsa.
  • isimsiz uye  (25.04.12 15:35:30)
Hocam yarrak cizmis adam ascii art ile anlamadin mi hala ?

  • zaraeta  (25.04.12 16:02:01)
durun bakalım belki adamda tarayıcıdan dolayı falan karışık görünüyordur simgeler:
i.imgur.com

  • kivanc1  (25.04.12 16:07:03)
ya ben mi anlatamıyorum bilemedim ki.

entryde nokta yıldız parantez gibi işaretlerden başka bir şey yok. ben de alakasız işaretlerle herhangi bi başlığa entry gireyim o da mı legal olacak yani?

yani siz diyorsunuz ki entryde yarrak çizildiği için bu entry legal. e hani bu sözlükte entrynin neyi anlattığına değil, kurallara uygun olup olmadığına bakılıyordu.
  • isimsiz uye  (25.04.12 16:16:03)
Olaya çok farklı yaklaşıyorsun.
Başlıkla ilgili açıklamalar, tanımlar veya çağrıştırır nitelikte olan her şey legal'dir. Dedirten, bilitesi olan gibi mod'ların çok taktığı kalıplar olsa da geneline karışmazlar.
Örneğin sana elmayı çağrıştıran şeyin link'ini google görsellerden bulup verebiliyorsan, yarağı da bütün ayrıntılarıyla paratez vs ile çizebilmen gerekir :)
  • bugategonline  (25.04.12 16:41:33 ~ 16:42:26)