Ekşi Duyuru Büyük Ada Zirvesi

son dakikada zirve açarsan böyle olur demişti annem.

sevgili duyuru sakinleri, yarın 23 nisan neşe doluyor insan :)
23 nisan tatilini en güzel şekilde geçirmek için yarın, güneşli bir ada turu yapalım dedik. aya yorgi'ye gidip hacı olur, oradan yemeiğimizi yer ve güzel fotoğraflar çekip adanın keyfini çıkarırız. balık falan da yiyebiliriz oo hem waffle çok güzel oluyor orada. neyse efendim bu güneşli güzel günde yanımızda olursanız seviniriz. nikah şekerlerinizi hazırladım bile.

Plan: Kadıköydeki Beşiktaş vapur iskelesinde buluşup saat 11 adalar vapuru ile yola çıkılacak.
Kabataştan gelecek olanlar için saat 10:40 vapuru uygundur.
Bostancıdan gelecekler için saatler biraz kötü olduğu için bostancıda oturanların kadıköye gelmesi mantıklı olacaktır.

ben yine de link vereyim;
Bostancı www.istanbul.net.tr
Kadıköy www.istanbul.net.tr
Kabataş www.istanbul.net.tr

Not: Ben kesin gelirim diyenler mesaj atıp telefonumu isterse birbirimize kolay ulaşırız.

öncelikle yayında ve yapımda emeği geçenlerin ellerine sağlık, kuduz aşımı olup geliyorum :)

edit: mathilda gelmezse ben yokum ada gençliği :))
  • free bird  (22.04.12 14:57:40 ~ 15:05:51)
daha şimdi kararlaştırdık

  • neira  (22.04.12 14:57:51)
1 gün kala zirve başlığı açmak :((

yakışıyor mu neira?
  • hope ender  (22.04.12 16:01:37)
bugun olsaydi iyiydi.

  • nawres  (22.04.12 16:12:39)
esti öyle ya
şu anda ben, free bird ve wide gelenler listesinde
var mı arttıran?
  • neira  (22.04.12 16:23:16)
ya arkadaslar uzaktakileri de dusunun bi eskisehir zirvesi ayarlayin. Ben kutahyadayim.. bi yere gidemiyorum valla :/ eskisehirde de birseyler olsun

  • mustancu  (22.04.12 17:11:33)
özel sektörün attığı kazık nedeniyle çalışıyorum yarın.gelmek isterdim :/

  • Wolfware  (22.04.12 18:17:40)
23 nisan bize tatil değil maalesef.

  • serafettinn  (22.04.12 20:02:13)
Çok zamansız oldu cidden, ben de pas geçiyorum bu sefer.

  • roket adam  (22.04.12 20:51:45)
yarın aya yorgiye çıkabilirseniz tebrikler size... iğne atsan yere düşmez, öyle bir kalabalığa gidiyorsunuz haberiniz olsun.

  • pascaldiscoda  (22.04.12 22:30:31)
zaten gidemicez heralde son dakkada açtığımız icin kimse gelmiyor :)

  • neira  (22.04.12 22:34:02)
bir dahaki güneşli haftasonuna diyelim.. biz de yeni gördük :/

bu arada eskişehirdeki arkadaşım, biz istanbuldan eskişehirde mi zirve düzenleyeceğiz? bu ne hazırakonma telaşıdır. elinizi taşın altına koyun, organize edin bişiler, her şey istanbullulardan beklenmez ki canım aaa :p :)
  • vejeteryanvampir  (24.04.12 11:22:01 ~ 11:22:26)