etkileyici film

arkadaşlar böyle leon tarzı bi film izlemek istiyorum beni etkilesin.ama korku filmi değil.dram dolu bi film olsun.izleyince böyle vay a.q ya diyebiliyim..

aradığın kan budur. incendies
bir de a serbian film. ama izleyebilmek için ciddi bir mide gerektiriyor. porno sektörünün gelebileceği UÇ noktaları(zoofili vb.) gösteriyor. ufaktan bu bilgiyi vermem gerekiyor. nelerle karşılaşabileceğine ön bilgi olsun diye.

  • yanginmerdiveni  (20.04.12 15:52:59 ~ 15:55:20)
mammoth

  • clementine the tangerine  (20.04.12 15:55:21)
creation - www.imdb.com

son zamanlarda izlediğim en dram dolu film.

www.eksisozluk.com
  • hmm peki  (20.04.12 15:56:40)
prestige

  • check minus  (20.04.12 16:02:01)
incendies +1

  • kuzeygözcüsü  (20.04.12 16:03:01)
requiem for a dream da onlardan biri.

  • dahinnotha  (20.04.12 16:03:17)
dancer in the dark
edit: ağlamaktan gözüm çıkmıştı bunu da ekleyeyim

  • angerona  (20.04.12 16:04:01 ~ 16:04:40)
Hachiko: A Dog's Story ayıptır söylemesi ağlamıştım:)güzeldir gerçek bir hikayedir:)

  • Nadas  (20.04.12 16:52:44)
amerikan bağımsız sinemasından yılan gibi bir neo-noir olan, çetrefilli bir cinayeti çözme üzerine kurulu inception'ın oyuncunlarından joseph gordon levitt'in başrolünü oynadığı brick'i tavsiye ediyorum.

www.imdb.com
  • sanal hayvan  (20.04.12 16:53:23)
yukarıdaki filmlere ek olarak, eğer ille holyywood filmi olsun demezsen bunlar tam senin için dram filmleri:

Tangshan dadizhen
a-i-deul
buda as sharm foru rikht
zamanı baraye masti asbha
lakpoştha pervaz mikonend
black
darbereye elly
vozvraşçeniye
depuis qu'otar est parti...
noi the albino
oasis
rang de basanti
savrseni krug
taare zameen par

eğer leon filminin uzak doğu versiyonunu istersen :

ajeossi

bunları izlemediysen, izle.
bana güven, gerisine karışma
  • zemin yesil 12 yildiz 3 ok sari  (20.04.12 17:46:28 ~ 17:52:26)