çok aysberg(göbek marul) yersem zararı olma ihtimali var mı?

dietteyim.param azaldı bunu günde iki kere falan yesem bişi olur mu ki?

img1.loadtr.com

Az biraz da tavuk göğsü garnitürle falan süslersen süper olur. Aynısındayım sorun yok devam.

  • alkolik imam  (09.04.12 11:11:59)
valla ben 20 gün yedim. 8 kilo verdim. iceberg marul,1 orta boy domates,yarım salatalık,çok az beyaz peynir, limon, zeytin yağı ve nar ekşisi koyarak harmanlıyordum. sabah kahvaltı yapmıyordum. öğlen 11-12 gibi bunu yiyordum. Akşam da 10 gibi falan tekrar yiyordum.

Bunların dışında başka hiç bir ürün girmedi mideme. belki bir dilim ekmek. o da suyuna batırmak için. ama fazlası değil.
  • janavarorion  (09.04.12 11:13:02)
bisey olmaz*.

aysberg ile gobek marul ne alaka?
  • nawres  (09.04.12 11:14:37)
@nawres
28 yaşındayım.ankarada yaşadım çoğu zaman.bugün buna aysberg denilmediğin ögrendim(sözlük başlığından hatta).o yüzden ikisini de yazdım.ben bu yaşıma kadar aysberg dedim hep marketlerde de öyle yazar.

www.eksisozluk.com

protein isini yumurtayla halledicem bikaç gün.para yok.olunca tavuk balık yaparım bişeyler.
  • aşksız prens  (09.04.12 12:24:11)
bulgur yapıp içine kat. parasız günlerimin favori yemeği:)

  • goldentitan  (09.04.12 12:32:18)
göbek marul a aysberg dendiğinii ilk defa duyuyorum. Lahana olsa gaz sıkıntısı çekerdin ama maruldan bişi olmaz. Ton balığı veya tavuk ile baya da gideri olur yani üstelik. afiyet olsun.

  • skywalkeremre  (09.04.12 13:51:50)