Saati Sağ Kola Takmak

Selamlar.

Ben solak değilim ama saatimi çocukluktan gelen bir alışkanlık itibariyle hep sağ koluma takıyorum.

Sizce çok göze batan bir şey mi bu ? Yani saati sağ koluna takmış birine garip mi bakılır ?

rahat olabilirsin.
senden baska kimse bu konuyu takmiyor.

  • demlikposet  (07.04.12 21:23:10)
hayır.

  • waryemez  (07.04.12 21:23:38)
hayır.

  • neysene  (07.04.12 21:27:34)
sağ kola takanlar gizlibne diyolar

  • partizan  (07.04.12 21:30:49)
Ben de sağ elimi kullanmama rağmen saatimi sağ koluma takıyorum. Sol kola takamıyorum hiç çok zorlandım. Sağ kolumdayken kolayca bakabiliyorum mesela çalışırken filan. Göze batmıyor ama konusu açılınca soruluyor bazen.

Not : Bak denedim gene takamadım sol koluma :)
  • burka  (07.04.12 21:31:02)
garipsemiyorum. ya da yadırgamıyorum ama direk gözüme çarpıyor. dikkatimi çekiyor şahıs ve hareketlerini gözlemliyorum. ama rahat ol hacı takana da neden taktın demiyoruz yani.

  • dahinnotha  (07.04.12 21:41:26)
Ya böyle şeylere takılmayın.

  • grgn  (07.04.12 21:46:59)
80'li yıllarda sağcılar sağa takarlarmış. bende sağa takıyorum ama tamamen alışkanlık. bazen bakan bi daha bakıyor ama, banane kimin ne düşündüğünden..

  • blackmail  (07.04.12 22:53:40)
bende senn gibiyim solak deilim ama saati sag koluma takarım. daha simdiye kdr ne bi sorun oldu bişi diyen oldu. nie garip bakılsın ki. rahat ol pampa yani.

  • morte  (08.04.12 02:22:57)