Belediyede Bilgisayar Müh. stajı

Herhangi bir belediyede yaz stajı yapmak mantıklı mıdır?sonuçta yaz stajında çok aşırı bilgi edinme şansın yok özellikle bir şirkette yapıyım diye inat etmeye gerek var mı?Belediyedeki staj işime yarar mı

stajyerleri adam yerine koyan cok az yer var, oyle yerlerden birinde yapamayacaksan rahat bi yer olsun, belediye rahat olur heralde.

  • nawres  (06.04.12 18:18:08)
Stajyerler cogu yerde birsey yapmaz ama rn azindan cv inde adam gibi bir sirket yazsin belediyede kendine yazik etme bir de bilgiaayarcisi isen part time bir yerde calis para almasan da

  • merakist  (06.04.12 18:22:42)
@nawres
amaç o ters insanlarla uğraşma ihtimali var kamuda.

@merakist
1.5 aylık yaz stajı için cv de yazan staj yaptığı kuruluş bölümü o kadar önemli midir?bi de şu var adam gibi şirket dediğin bilindiklerdense onu bulmam zor ve donanımlı da değilim
  • amusan  (06.04.12 18:27:53)
sirket ismi ve projenin coooook önemi vardir.eger iyi bi sirket oluyosa orda yap,yoksa eger kardesler ltd de yapcagina belediyede daha rahat olabilir.

  • serabetan  (06.04.12 18:31:29 ~ 18:31:53)
stajın önemli, adı bilinen bir yerlerde yap, mezun olunca demişti dersin yoksa

  • nucleon  (06.04.12 19:03:18)