Duyuru Zirvesi (Piknik)

7 Nisan Cumartesi saat 14:00'da Kadıköydeki Beşiktaş iskelesinin önünde buluşup moda çay bahçesi hizzasında bir yere çimlere oturacağız.

Şimdi benim hepinizden ricam, bir şeyler getirmeniz olacak.
örnek yiyecekler; kek, mercimek köftesi, kısır, milföy, tuzlu kurabiye, tatlı kurabiye, envai çeşit börek, kuru pasta, salata, meze. şimdilik aklıma gelenler bunlar. lütfen bu yiyeceklerin içinden bir tanesini seçip aşağıya yazın ki başka hiç kimse aynı yiyecekten yapıp getirmesin.
evet her bir türkden bir kişi yapsın lütfen. kek için 2-3 de olabilir.
muhtelif sebeplerden ötürü yapamayacak kişiler de aşağı yazsın ki kim ne yapıyor ne yapmıyor bilelim. sonuç olarak zirveye katılacak herkes aşağıya getirip getirmeyeceği yiyeceğin adını lütfen yazsın.

ben makarna salatası ve muffin getiricem. ayrıca masa örtüsü cart curt
gönüllü birileri voleybol topu, iskambil vs getirirse süper olur

  • neira  (05.04.12 20:05:51)
ben de kek getiriyorum.
bir şey getiremeyenler cola fanta falan alabilir :=)

  • groove salad  (05.04.12 20:06:51)
ben börek satın alıp getireceğim. j000ker ile geliyoruz, gerekirse o da kola alır 2,25 ltlik.

  • vejeteryanvampir  (05.04.12 20:12:29)
evet ama dikkat edelim malum içmek yasak :P

  • groove salad  (05.04.12 20:16:58)
ben yiyecek getirmiyorum ama kızlara light kola ısmarlarım!! hadi yine iyisiniz

  • zenc  (05.04.12 20:32:23)
ben bu tür olayları beceremem ama alınması gereken şeyleri alabilirim.

kola, fanta, plastik bardaktı çataldı vb.
  • matilda  (05.04.12 21:13:12)
plastikleri hallettim ben. neyse o zaman geldiğinde kola mola ihtiyaçlarımız olursa seni o gruba eklerim tabii piknik yapacak olursak.

  • neira  (05.04.12 21:16:54)
kek vs. tarzı getirmeye çalışacağım olmadı neira'ya haber verip gereken abur cuburu alıp gelebilirim.

  • free bird  (05.04.12 21:24:37)
ben poğaça-kurabiye türevinden birşey yapamam ama hazır alabilirim, evet. tuzlu tercih ediyorum. ihtiyaca göre başka birşey de alabilirim. arz ederim.

  • african rain  (05.04.12 21:34:36)
alkol olmasaydı daha iyi olurdu.

  • hepiniz oleceksiniz  (05.04.12 21:49:22)
onu bana demicen :(

  • neira  (05.04.12 21:50:14)
öğrenci adamım ben :(

cips filan alırım.
  • fakyoras  (05.04.12 22:19:43)
ya arkadaslar 25 tane oy var ama burada ben 25 mesaj göremiyorum. neden bir türlü organize olamıyoruz acaba?

  • neira  (05.04.12 22:21:38)
arkadaşlar getiremeyen veya alamayan olursa da canınız sağolsun :) ama elimizden geldiğince bir şeyler getirmeye çalışalım. içki konusunda bir şey diyemem herkes ne istiyorsa onu içsin, ben bira içmeyi düşünmüyorum :)

  • groove salad  (05.04.12 22:22:22)
bira içilmesin bence yaa. alkol olmasın sonuçta çoğu kişi birbirini tanımıyo. kimse tanımadığı insanlarla içmek istemez. bi bayan olarak ben istemem..

ben oy kullandım neira :)
  • matilda  (05.04.12 22:27:45)
alkol konusunda şikayetler var sanırım ama isteyen içmeli bence, ortayı tutturabilmeliyiz haydi çiçek çocuklar :)

  • free bird  (05.04.12 22:36:05)
daha önce de birbirimizi tanımadan buluştuk ve içtik ben bi zararını görmedim

  • zenc  (05.04.12 23:47:30)
vay anasini, ne hale gelmis zirve.

hemen yapilmasil lazim bu zirvenin, gidisat iyi degil.

bi de eksiduyurunun saati ilieri mi?

edit: saat ileri degilmis, gecmis. @wide'in cevabinin saatini 01:59 gorunce sey etmistim, meger dakikaymis. oyle iste.
  • nawres  (06.04.12 01:33:18 ~ 01:35:28)
şahsen beni tanımıyorsanız benle bira içmeyin. çok pis olurum daha bir yudum içmemle hulk'a dönüşürüm. ama ben içerken siz içmezseniz bişi olmaz. onun garantisini verebilirim bak.

ya arkadaşlar, kafanıza taktığınız şeye bakın ya. daha önceki duyuru zirveleri hep alkollü oldu, kimsenin kimseyi rahatsız ettiğini hatırlamıyorum. iyi insanlarız hepimiz, merak etmeyin. isteyen içmesin yine ama içmek isteyene de karışılmasın lütfen.

özet: ben içerim ağa.
  • vejeteryanvampir  (06.04.12 10:42:35)
bakın ben bu zirveyi pazartesi günü açtığımda 3 seçenek sundum ve çoğunluk sahilde piknik yapmayı oyladı. ama şimdi çatlak sesler var sen tutturdun piknik diye ama kimse istemiyor biz orada içki içmek istiyorduk diye. bu yüzden tekrar açtım anket.

  • neira  (06.04.12 10:43:04)
10.15 kişinin üzerinde olunursa ve gündüz saati olursa polis izin vermez içkiye arkadaşlar bilginiz olsun.ha zula yaparım diyen varsa ayrı.

  • abartakus  (06.04.12 12:22:53)
yasak değil ayrıca 20 30 arası olucaz ve sadece 3 4 kişi alkol almak derdinde. sorun çıkacağını sanmıyorum.

  • neira  (06.04.12 12:27:59)
@neira ne yapmaya çalıştığını anlamadım. piknik yaparken içki içilmez mi yani? isteyen kola içip kısır yesin, isteyen bira çerez yapsın. niye bu kadar kastınız anlamadım ben. "ben tanımadığım insanlarla içmek istemem" diyen varsa da zahmet edip gelmesin. ben de onunla aynı ortamda olmak istemem zaten.
tekrar söylüyorum; bira içmeye gelicem ben. piknik yapanların yemeklerine de bulaşırım ama :D

  • el magico  (06.04.12 13:47:29 ~ 13:49:21)
neira bir şey demedi ki? bazı insanlar neira'nın pikniğe karar verdiğini ve kafasına göre hareket ettiğini düşündü sanırım hepsi bu. gerçi alakası yok, anket yapıldı, piknik tarzı bir şey galip çıktı anketten. isteyen birasını alır içer kime ne? ama polis molis gelir bir şey derse onu hiç bilemem.

herkes istediğini alıp içebilir, bunda bir sorun yok. konsepti beğenmeyen arkadaşlar da isterse gelmeyebilir, bunda da sorun yok.
  • groove salad  (06.04.12 13:53:26)
Ben de bişeyler hazırlayıp gelicem börek vs.

  • purpurum  (06.04.12 14:05:34)
@magico, ben burda kıçımı yırtıyorum bir organizasyon yapıp insanları memnun etmek için ama kusura bakma ne yapsam yaranamıyorum. kimin ne içeceği benim için farketmiyor. ben sadece konseptin piknik olmasını ve herkesin zahmet edip elinden bir yemek çıkarıp getirmesini istedim ve en çok bu oylandı. şimdi 2 3 kişi çıkıp ben zahmet edip size yiyecek hazırlayamam oturur biramı içerim diyor. ben de yiyecek getirmeyenleri pastaneye gönderir bir şeyler aldırırım problem değil diyorum ama yine bazı kişiler sanki benim zorumla piknik yapılıyormuş gibi itiraz ediyor.

  • neira  (06.04.12 15:12:49)
@neira rastalarını kesicem, piknik için hazırlayacağım makarnayı kafana boca edicem kuzum senin. uçan spagetti canavarı gibi uçarsın artık moda sahilinde :D

haa bi de; ben içerim ha ona göre :D
  • el magico  (06.04.12 15:38:34 ~ 15:38:48)
söylediğim yanlış anlaşılmış neyse çok da umrumda değil. özetle ben tanımadığım insanlarla içmek istemem dedim. pot mot kırarım adım kötüye çıkar. zaten anladığım kadarıyla da çok erkek erkeğe bi zirve oluyo bu oralarda yapayalnız bi başıma erkek muhabbeti dinleyip herkesi de germektense

ben yokum diyorum.
  • matilda  (06.04.12 16:33:31)
gayet kızlar da olacak hatta şimdiden 4 adedini görebiliyorum :)
zaten geçen zirvede en çok kız vardı.
merak etme bir şey olmaz, gel gel :)
  • groove salad  (06.04.12 16:38:35 ~ 16:39:31)
ne biliyim kim kardashian götü muhabbetinin tam ortasına düşmek istemiyorum. amaan çok da umrunuzda amma naz yaptım :D

  • matilda  (06.04.12 16:58:16)
evet genelde erkek erkeğe oluyor zirve. misal geçen zirvede 7 erkek vardı.kızlar 15 mi 20 mi sayamadım gerisini :D

  • el magico  (06.04.12 17:00:52)
ya mati, geçen ayki zirvede 5 erkek 10 kız vardı gel sen harem kurcaz

  • neira  (06.04.12 17:01:00)
erkek başı kaç kız düşücek :D iyi bakalım öyle olsun :)

  • matilda  (06.04.12 17:01:58)
ben de gelmek istiyorum. ama görümcelik yapmam gerekiyormuş :(

  • palpasyon  (06.04.12 17:09:30)
gel bacım gel sayımızla ezelim bunları

  • neira  (06.04.12 17:11:42)
arkadaşlar farklı eğlenceler isterseniz sizlere şöyle bir alternatif sunmak isterim.

linki sildim.

yanlış anlaşıldım sanırım. yine de kusura bakmayın. muhabbetiniz bol olsun.
  • eeb  (06.04.12 17:18:22 ~ 17:30:27)
hööyt müşteri çalma @eeb :D

  • el magico  (06.04.12 17:24:31)
yastık yavaşını tasviye etmiyorum. geçen sene apaçilerin taşlı yastıkları ile kafaların yarılmasıyla sonuçlandığını unutmayın.

  • neira  (06.04.12 17:25:26)
ben tost bile yapamam o derece. alınacak edilecek bir şeyler varsa alır gelirim ama. emir kuluyum ben talimat verin.

  • diyarbakir karpuzu  (06.04.12 18:24:29)
sen tost yapamıyorsun ama sana tost yapan birileri var öyle değil mi? annen ablan eşin falan yapsın bize şöyle güzel bi tatlı bişi mesela kadayıf yapsın oyyş abarttım

  • neira  (06.04.12 18:36:48)
bizim yaşımız buyuk kacar siz bi beze eksi zirve felan yazın uyarsak geliriz yanınıza yoksa rahatinizi bozmayalim:)

  • jamswety  (06.04.12 18:39:40)
@neira iyi güldüm ha. dur bakalım bi kovalayayım yapabilecek birilerini, en kötü size dondurma mı alıp gelsem diye düşündüm. yer miyiz onu mundar mı olur acep

  • diyarbakir karpuzu  (06.04.12 19:00:18)
çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu tamamdır piknik işi :)

  • free bird  (06.04.12 20:16:54)
dondurma o kadar kisiyeyuh dünyanın parası bee ben seni pastaneye yollar kuru pasta aldırırım dert etme

  • neira  (06.04.12 20:20:33)
gençler üzülerek sağlık sebebiyle katılamama ihtimalim doğmuştur, gelmeyi istiyorken kötü oldu bu ama hayat işte, bir ihtimal ilerleyen saatlerde uğrama şansımın olmasını diler benim yerime de eğlenmenizi rica ederim.

  • lunedor  (06.04.12 20:39:17)
beyler, gitar getiren olucak di mi? uyduruk bişi var bende ama çalmayı bilmiyorumm

  • matilda  (06.04.12 22:08:01)
bende guitar hero var ama getirsem bi işe yaramaz eheh. akdeniz akşamları falan çalarız getirin nihahah
birisi köpek getirecekti noldu o

  • neira  (06.04.12 22:21:46)
muffin + kek kombinasyonu deyu annem.
ellerinizden öper, silip süpürenlere ertesi gün tarifi 5 tl'ye gönderirim :)

2de gelir, 6da kaçarım.
  • cakabo  (06.04.12 23:14:34)
kek komasından başımıza bir iş gelmezse eğlenicez gibi
şu anda 4 kekçimiz var bari ben ıspanaklı kek yapayım da değişiklik olsun

  • neira  (06.04.12 23:16:44)
neler dönmüş serhat ya..

ben de geliyorum. ama ben kımıl zararlısı olduğum için bir şey yapamayacağım. neira beni bakkala çakkala gönderebilirsin. bülent ersoyun 2.5 litrelik şişeyi kafasına diktiğini gördüğüm anda pepsiyi bıraktım. coca cola falan alırım. hatta sakız alayım ben. en çok benim ürünüm rağbet görür valla. neyse. yarın görüşürüz o zaman. muck.
  • orange coffee  (07.04.12 00:31:02)
ben de gelicem galiba panpalar, ne istersiniz, ne alayim size?

  • nawres  (07.04.12 02:06:26)
beyler/bayanlar yapmayın böyle :( size çok uzakta olan ama katılmayı o kadar çok çok isteyen biri var burada. ulan ya!! muhabbete bak. birbirini tanımayan insanlar toplaşıyor, piknik yapıyor. ne kadan mikkemmel bi olay. vallahi imreniyorum. canım kalıyor. ama uzağım be abi. bizim buralarda olmaz bu tür zirveler hiç sanmıyorum. vallahi bak anneme yaptıracağım misler gibi börek, atlayacağım otobüse geleceğim ha.. neyse güzel insanlar, sizlere iyi eğlenceler. benim yerime de eğlenin tamam mı? "bi lionel vardı. katılmayı çok istedi ama gelemedi. inşallah başka sefere" diye iç geçirin bide. bakarsin olur bi gün. ayrica böyle güzel organizasyonları ayarlayan ve katılan herkesi kutluyorum, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum...

  • lionel andres  (07.04.12 04:54:21 ~ 04:55:16)
şu kümesel baş ağrım halaaa azalmadı ki uyutmayacakta galiba kendisi öldürmez ve rutin olarak geçme zamanında geçerse mor göz altlarımla ben yetişmeye çalışmayı umuyoruz hala, umut ne güzel bir şey değil mi? :)

  • lunedor  (07.04.12 06:32:03)
istanbul'da olsam icli kofte getirirdim serefsizim. butun duyuru zirvelerini kaciriyoruz ya, uzakta olmanin kotu yanlari :)

  • ermanen  (07.04.12 07:24:20)
bu zirvenin aynısından birisi bursa'da organize etse ya. ne güzel olurdu...

  • kakao  (07.04.12 12:12:33)
ben gelirim dememistim ama gitsem mi diye dusunuyorum su an :| cok uzak kadikoy yea.

  • entrapmen  (07.04.12 12:26:39)
çok için az yiyin.

  • ocanal  (07.04.12 13:41:10)
ee zirve ne alemde canlı olarak bağlanan yok mu?

  • fukka  (07.04.12 15:23:18)
biramızı alıp biz de gelmek isterdik ama sistemin çarkları içinde sıkıştık kaldık, bugüne nöbet yazanlar utansın.
la bisürüde börek çörek yapmış millet piuvvvv gitti gül gibi zirve..

  • kennym  (07.04.12 15:52:25)
haftaya bir daha yapsak? bu sefer ben de gelirim hem :)

  • zet  (07.04.12 15:56:04)
Toplam nufus 21. İcen var guneslenen var memeden bahseden var. Kafamiz cok kiyak oldu qanqalarr ;)

  • zenc  (07.04.12 17:04:57)
ulan kaçırdık zirveyi iyi mi ?

  • tatarcan  (07.04.12 17:44:57)
güzel zirveydi! :)

  • groove salad  (07.04.12 19:37:23)
Kahveli kekimin bitmesine de pek sevindim.

  • shejia  (07.04.12 20:34:04)
ben haftaya sanıyordum yaa kaçırdık :( ühühü

  • allahinadiylaoku  (07.04.12 21:03:29)
süper zirveydi, gelenlerin ayağına sağlık.

o değil de benim kekleri şişe toplayan adama vermesek daha iyi olacağdı :) sağlık olsun, başka zirveye daha güzel kekler getiririm.
  • cakabo  (07.04.12 21:12:39)
Öğrenciye gitti. İyi oldu, iyi.

Mutlaka sağlam muhabbetler dolanmıştır dudaklar arası ama ben pek dahil olamadım. Birazda geç gelmem sebep oldu buna. Neyse, öyle işte.
  • iustitia omnibus  (07.04.12 21:52:51)
hastalanacak zamanı buldum valla! çok mütessirim :(

  • vejeteryanvampir  (07.04.12 21:59:43)
yayında ve yapımda emeği geçen başta neira olmak üzere herkese teşekkür ederim. gerçekten güzel bir zirveydi, yaş muhabbetti de olmasa daha iyi olacaktı :)

  • free bird  (08.04.12 00:12:44 ~ 02:07:56)
ee kim düzenledi :)) ya yaş muhabbeti onun için değildi kuzucum. yaşı yaşına boyu boyuna uygun bir eş bulmak istedim sana ondan :)))))

  • neira  (08.04.12 10:27:48)