facebooktan tanışıp-buluşma

karşı cinslerinizle hiç facebooktan tanışıp gerçek hayatta buluştugunuz oldu mu ? nasıl bakıyorsunuz bu olaya

evet oldu, gayet normal

  • bonjurkes  (02.04.12 14:26:49)
Yani normal olarak kullanan birisinde genelde arkadaslar, akrabalar oldugundan bulusuyorusun hergun.

  • lutah  (02.04.12 14:27:46)
son duyurumu okumanı tavsiye ederim.

  • muhafazakar_rockci  (02.04.12 14:32:36)
arkadasim facebook'ta tanimadigi hatunlarla bulusuyor surekli. otisabi tarzi takiliyor biraz..

  • toshiro  (02.04.12 14:34:17)
benim bi arki var facesten manita bulup goturuyor bilmiyorum nasil yapiyor bende yapmaya calistim olmadi

  • şirig  (02.04.12 14:37:30)
gayet normal bakıyorum ama benim olmadı.

  • dahinnotha  (02.04.12 14:43:58)
çok ezik bakıyodum, artık şaşırmıyorum da facebook'tan nası yapılır hiç bilmiyorum. twitter'dan oldu ama baya.

  • roket adam  (02.04.12 14:57:57)
Hayır, ancak burada veya başka platformda tanıdığımı facebook'da eklemişliğim filan olmuştur. Bu şekilde eklediğim biriyle gerçek hayatta buluşmadım o eksende bi konuşmam olmadı. Olana tuhaf bakmıyorum artık normal geliyor yine de dikkat edin kuzum ya.

  • niye ama  (02.04.12 15:13:22)
bence gayet normal. zaten normal hayattan ne farkı var ki, orada da birden olmuyor mu?

  • frodox  (02.04.12 15:56:36)
arada yapıyorum ben oyle.hiç tanımadıgım birini eklyorum.muhabbet bilmem ne.bi bakmısın bulusmusuz.ama cok sıkıcı gecıyo.benı de eklıyorlar oyle aynı sey yıne oluyo.normal ya

  • japonbaligi  (02.04.12 17:27:49)