izmirlilerin dikkatine !!

alsancaktaki eski yunanistan konsolosluğu yanındaki eski alman konsolosluğu boşaltılmış lüx restorasyon ile cafe yapılsa çatı katında nargile olsa 2.katta lig tv olsa 1.kat ve bahce bölümün de de normal koltuklar masalar olsa o yoğunluk olan yerde tercih edilir mi _?

www.gezginturk.net

icki filan olursa is yapar gibime geliyor.

  • trimpot  (05.09.08 14:39:18)
Tercih edilir. Zirve bile düzenleriz :)

  • ataturkiye  (05.09.08 14:39:41)
Hemen arayıp emlakçıyı tuttum dükkanı. D-smart ta koyacağım ben. İçki ruhsatı yok dedi yalnız emlakçı bilemedim şimdi.

  • ozdek  (05.09.08 14:58:50)
biraz vakit alır ama o cevrede veriyolarsa icki ruhsatı onuda alırsınız kral mekan olur sanki:D hiç bilmem izmir falan ama oslun sozlukcu işini bilir.

  • rurouni  (05.09.08 16:07:04)
ya lüks kafe düşünüyorsanız allaşkına bana msn'den ulaşın bi. ayberkolgay@gmail.com
kendi kendime proje geliştiriyorum kimse yatırım yapmıyor. :)
çok güzel fikirlerim var bak. demedi deme sonra.
  • bodom  (05.09.08 16:17:45)
@trimpot , @rurouni: içki olsun istemiyorum
@ataturkiye: bilmıyorum düşünmem lazım çaylak olduğum için bilemicem yani..:)
@özdek: izmir de içki ruhsatı almanın zor olucağını sanmıyorum ,150-200 milyarın varsa yolun açık olsun :)
@sucuklarlapisirmekseniyumurtayapamazki: tuvalet olayını bilmıyorum sadece konsolos u biliyordum
@bodom: bodomcum paradan haber ver fikir herkezde vardır ortak 100.000 ytl en varsa ulaşıyım sana ortak yapalım kasa ya ben bakarım ona göre :)
  • imparatorolmayikolaymisandin  (05.09.08 16:23:59 ~ 16:26:14)
valla ben hep oranın öyle bir mekan olmasını istemişimdir,alman konsolosluk kapandıktan beri. O bina sağlam mı peki,çürük ondan boşaltıldı diye söylentiler vardı.
yani nargilesi güzel bir mekan olursa müdavimi olurum

  • october swimmer  (05.09.08 17:48:58)
walla olursa kafadan sana 5-10 tane müşteri ayarlarım müdavim niteliğinde :)

  • alperen4  (05.09.08 21:51:38)
eh fikir varsa kolay gelsin zaten. :) herkeste olan fikirden olduğunu düşünsem yazmam herhalde buraya hehe.

para yok ama dediğim gibi, ben zaten ortak olmak da istemiyorum. derdim para değil pek. neyse madem kolay gelsin.
  • bodom  (06.09.08 06:04:02)