En çok seks yapan hayvan

hangisi? (çiftleşen de diyebiliriz daha biyolojik dursun diye)

Şimdi akla ilk insan gelebilir ama ortalama bir insanı kontrollü diye düşünebiliriz. Sanki belgesellerden hatırladığım, libidosu daha yüksek veya sık çiftleşen hayvanlar vardı. Bilen var mı veya kaynak verebilecek?

(bkz: bonobo)

gece gunduz cakisirlar; 31, oral, anal, emmeli-gommeli her turlu
  • no christ requiress  (01.04.12 21:02:11 ~ 21:02:47)
tavşan

  • neira  (01.04.12 21:03:24)
(bkz: tavşan)
(bkz: playboy)

  • baldur2  (01.04.12 21:03:25)
maymunlar da cok sikisken hayvanlardir.

  • nawres  (01.04.12 21:06:25)
Şimdi akla ilk insan gelebilir ama:

yok canım ne insanı. insan bence en son akla gelir. iş güç mesai ekmek parası kötü alışkanlıklar hobiler okul şu bu derken...
  • truvaiti  (01.04.12 21:07:53)
en cok derken, yaşam süresi / ciftlesme sayisi seklinde bir orani da gözetiyorsunuz sanirim. bu durumda yaşam süresi daha kısa olan daha sık seks yapmis olur. insan ilk 15 ve son 15 sene yapamiyor kabaca, bu durumda ömrünün yarisi boşa gecmis oluyor.

  • luckystrike  (01.04.12 21:10:19)
ne son 15 senesi, ülkemizde 40 45inden sonra aktif seks hayatı olan kadın erkek yüzdesi, yerlerde sürünüyor.

  • truvaiti  (01.04.12 21:14:36)
@truvaiti

cevap insan değil zaten, yani öyle düşünürek öyle başladım yazıya. aklına insan gelenleri uyarma niteliğinde yazdım daha çok. haklısın, yoğun bir türüz :)

@luckystrike

tek cevap aramaya gerek yok illa zaten. farklı durumlara göre farklı cevaplar verilebilir. yaşam boyunca ki cinsel ritüeller, seks sıklığı ve libido yükseliği gibi konulara ayrılabilir.
  • ermanen  (01.04.12 21:17:34 ~ 21:18:19)
Yunus diye okumuştum bir yerlerde.

  • nightfall  (01.04.12 21:17:41)
yunus, benim bildiğim insanlar haricinde zevk için seks yapan tek canlı. zevk için de yaptıklarına göre sayı artacağından yunus cevabı da mantıklı.

  • baldur2  (01.04.12 21:19:05)
tavşan bu sebepten playboyun simgesidir ki onun dişisi üstüste hamile kalır. google translte gibi oldu bu.

  • zengin mineralli maden suyu  (01.04.12 21:29:48)
bi sican turu vardi, en cok ciftlesen hayvan mi bilmiyorum ama erkegi ciftlesme doneminde butun gun farkli eslerle ciftlesiyor ve ayni gunun aksaminda oluyor. olene kadar mokoko bu olsa gerek..

  • toshiro  (01.04.12 21:43:05)
yunus insan dışında sosyalleşmek için seks yapan tek hayvan diye biliyorum ben de.
sorunun cevabına gelirsek ben de tavşan diyorum. hatta avustralya tavşan istilası var.

  • goldentitan  (01.04.12 22:07:59)
kesinlik tavşan. zamanında 4-5 tane almıştım, aradan 2-3 ay geçtiğinde 40-50 tane olmuşlardı amk:)

  • blackmail  (01.04.12 23:09:39)