ölüm olayları

ne yapsam karar veremedim gençler. şaşkın bi durumdayım

www.eksisozluk.com

Ne zaman ayrıldınız ki? Yakınmıydı.

  • layer26  (01.04.12 01:13:09)
yanına filan gitme, hukukunuz devam ediyorsa 2-3gün sonra telefon et. ben olsam böyle yapardım..

  • ruhibirbanyo  (01.04.12 01:15:01)
ara yanında olduğunu belli et bir şeye ihtiyacı olup olmadığını sor,kötü ayrılmadıysanız git hatta ama ne yaparsan yap teselli edemezsin.Teselli etmek yerine acısını paylaşmaya çalış.Ölümün gururuda,küskünlüğüde olmaz. Arkadaşınızın başı sağolsun.

  • skywalkeremre  (01.04.12 01:15:34 ~ 01:16:35)
ara, duruma göre yanına da git. böyle şeyler önemlidir, ne kadar zaman birlikteydiniz, ne zaman ayrıldınız bunlara bağlı olarak daha da önemli olur. "bir başın sağolsun bile demedi hayvanoğlu hayvan" derler arkanızdan, ve onun kırgınlığı hiç bir zaman telafi edilmez. ha ne diyeceğim diyorsun, herkes ne diyorsa onu, "yeni duydum, çok üzüldüm" falan filan, ekstra bişeye gerek yok.

  • Demet  (01.04.12 01:23:08)
layer26
1 yıldan fazla oldu. görüşmesek te mesajlaşırız arada. samimiyiz baya hala.

teşekkür ederim mesaj atanlara da.
  • herseynasilbasladiysaoylebiter  (01.04.12 01:23:14)
Hmm aranız iyiyse hala yanına dahi gidilebilir bence. Ya da biraz süre geçince arayabilirsin arkadaşların dediği gibi. Karar senin. Ama gitmen abes kaçmaz yani. Hayatta bir kez yakalayabileceğin üzücü bir hadise hala samimiyiz dediğine göre git bence.

  • layer26  (01.04.12 01:28:57)
ara..üzgün oldugunu söyle bir ihtiyacını varmı sor..insan rahatca arayabileceği insanlar arıyor böyle durumlarda..bası kalabalıktır zaten gitmenin bir mantığı yok bence ama ara..

  • dedim dedim de kime dedim  (01.04.12 02:00:46)
Bence eski sevgilinin ev arkadaşına ya da en yakın arkadaşına filan danış. Şöyle düşün; seni en iyi tanıyan en yakın dostundur, o yüzden senin hakkındaki en iyi kararları en yakın dostların verebilir.

  • long live rock n roll  (01.04.12 03:52:32)
konuştum 1 dk kadar. sesi boğuk geliyordu anlayamadım pek. gelmene gerek yok herkes burda dedi. biraz daha iyiymiş bugün öyle dediler. ev arkadaşına sordum o da gelme bence dedi. bilmiyorum da gitmemek daha iyi sanırım.

  • herseynasilbasladiysaoylebiter  (01.04.12 12:20:22)
otur evinde. sıkıntı olabilir gidersen.

  • serafettinn  (01.04.12 12:41:25 ~ 12:41:47)
kesinlikle git.

  • tantunisultansüleyman  (01.04.12 13:14:47)