[]

bu nasıl illüzyon?

pipet numarası çok zor değil gibi, muhtemelen koluna yapıştırdığı bir hazneden bileğine kadar uzattığı uzun pipetten içiyordur ama cam olayı nasıl oluyor? illa ki orda bir geçiş yeri var elbette ama ordaki de naylon değil ki cam yav.

www.youtube.com


 
  • nawres  (30.03.12 11:49:39) 
verdiğin link açılmıyor.


  • jamiro  (30.03.12 11:50:58) 
göremezsiniz çünkü sadece sözlük kullanıcılarına açık bir duyuru o. ancak sanırım ilgili video şurada: youtu.be


  • demcan  (30.03.12 12:28:30) 
cam sürgülü olabilir. kolun geçebileceği kadar bir yer sağa ya da sola kayıyor olabilir. parlama, ışık vs. gibi sebeplerden göremeyebiliriz.


  • nesilsiz  (30.03.12 12:31:13) 
kesin ip var.


  • ground  (30.03.12 13:02:36) 
kiz bardagi kaldirdiginda icindeki sey sabit. sivi degil yani bariz.


  • typemismatch  (30.03.12 22:11:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.