ispiyonlanan entryler

ispiyonlanan entryler artik mesajla entry sahibine bildiriliyor mu panpalar?

"laf taşımak gibi olmasın ama # numaralı entry'niz başlıktaki entry'lere fiziksel referans içeriyor gerekçesi ile ispiyonlandı." diye bi mesaj geldi az once, sadece bu gerekceye mi has yoksa bu uyari mesaji?

cevaplara sabah bakicam, uyumam lazim, tik almazsaniz korkmayin, sabah hepinizi tikicem.

(bkz: laf taşımak gibi olmasın da entry'niz ispiyonlandı)

daha yeni gelmiş heralde belli değil tam.
  • xenophobe  (23.03.12 01:16:25)
ispiyon yapıldı, entryi düzenledik veya komple sildik diyelim. buna rağmen cezai yaptırımı olacak mı?

  • schwarzfahrer  (23.03.12 01:19:33)
sadece haber veriyor anladığım kadarıyla. düzeltilirse hatalı ispiyon yer, silinirse ispiyon iptal olur.

  • bruges  (23.03.12 01:24:56)
@bruges, ispiyondan sonra düzeltirsen hatalı ispiyon yemez ispiyonlayan kişi.

  • dampire  (23.03.12 07:16:54)
ekşi sözlük tarihinin en boktan icatlarından biri.
şu andan itibaren ne modlara gerek kalmıştır, ne de entry ispiyonlamaya.
entry silinme sebepleri de ortadan kalksın tam olsun hatta.
  • baldur2  (23.03.12 08:44:36)