sizce bu koltuk nasıl?

www.dogtas.com.tr soru başlıkta zaten gençler, sadece 3 lüsünü almayı düşünüyorum sizce nasıl ?

ek: tek yaşıyorum 1+1 evim var, başka fikirleriniz varsa da alabilirim, thanx.

çok seksii

  • neira  (22.03.12 08:45:21)
kocaman resmi dönen griliyi beğenmiştim ben meğer seninki aşağıdaymış ama o da güzel bi açık rengi gibi dimi?

  • neira  (22.03.12 08:48:05)
koltuk güzel ve pahalı, güzel olduğu için pahalı yahut pahalı olduğu için güzel denilebilir.

koltuk piyasasına hakim değilim ama 100 liraya çekyat ilanları hatırlıyorum, bence çekyat alın artar parayla öküz kesersiniz hem.

ama koltuk güzel.
  • hewit  (22.03.12 08:49:37)
koltuk güzel ama bir süredir burada dönen bir ilan var. hani istanbul^da olsam düşünmeden alacağım. hatta çevremdekilere de gösterdim, nakliyesini halledebilecek olan alsın diye, iş orada tıkandı bizde :)

www.eksiduyuru.com

hem özel yapım, hem kaz tüyü dolgulu hem açmaya gerek olmadan yatak olarak kullanılabilir ki 1+1 de yatak açmak zor oluyor.
  • balik kraker  (22.03.12 08:53:13)
100 lirayla aldığı çekyat hem kıçını acıtır hem de evi çirkin gösterir + olarak eve girip karsında ucuz bir sey gördüğünde seni gülümsetmez ama bu koltuk her oturduğunda sana mutluluk verir

  • neira  (22.03.12 08:54:12)
@neira bn de tam olarak bunu düşünüyorum ki 100 tl lik çek yatım vardı bu evime taşınırken attım zaten.

  • ekaterina  (22.03.12 09:02:42)
koltuk güzel sehpa daha güzel.

  • jimicik  (22.03.12 09:20:23)
koltuk güzel, yerden yüksek olduğu iyi, altı kolay temizlenir. (kadın bakış açısı işte)
amma velakin, evim 1+1 demişsin, demekki yatılı biri gelse yatacak yeri yok, koltuk yatak da olabiliyor mu? olsa iyi olurdu yani.
gene kadın bakış açısı olcek amma, evin küçükse koltuk altlarındaki sandık bayağı işe yarıyor. tekrar düşün derim.
  • halanne  (22.03.12 09:23:09)
@halanne annemi gordm yemin ediyorm :) annem de oyle diyor ama yatakli olunca cok pahali oluyor, cift kisilik yatagm var gelen misafire yatagimi verip ben koltukta yatmayi dusundum (ciftlerse tabii) yoksa da dar bi koltuk deil yatsn nolck. Bi de yataklilar hep cirkin yine de cumartesi modokoyu gezicem ama bunu cok begendm o yuzden sordm.

  • ekaterina  (22.03.12 09:28:41)
koltuk dar değil ki ayrıca arka minderleri alınca çift kişilik gibi bile olabilir. çok yumuşak bir görüntüsü var misafirin olabilir miyim?

  • neira  (22.03.12 09:43:52)
@neira ahah alayım gel beklerim :)

  • ekaterina  (22.03.12 09:55:27)
rahat görünüyo.

  • kediebesi  (22.03.12 09:55:49)
Odan biraz büyükse aynı fiyata şu köşe takımını tavsiye ederim:

www.enzamobilya.com

Yataş boogie olarak geçiyor, ben çok memnunum.
  • antidote  (22.03.12 10:00:23 ~ 10:03:37)
hangi semt?

  • neira  (22.03.12 10:06:01)
o sizin performansınız efendim
zuahuah

  • neira  (22.03.12 10:12:52)
daha bu pazar , izmir baumax yanında doğtaş'ın showroom'u açılmış gittim bütün koltuklara popumu koydum en son bunu beğendim, zevkli adamsın aferim :)

  • Sir Anthony Hopkins  (22.03.12 10:44:19)
köşesini

  • neira  (22.03.12 12:47:29)
yazilanlarin hepsini okumadim.bence 3lu alacagina daha kucuk iki tane al.

  • safsafinaz  (22.03.12 18:02:28)