youtube kullanamıyoruz bu nedir yahu

youtube'da bir bok izlenmiyor günlerdir. bağlantıyla da alakası yok en az 900kb ile download yapabiliyorum ama youtube'da video izlemek imkansız hale geldi bu nedir ya.

burada da birkaç defa duyuru açmıştı aynı dertten yakınanlar. çok kişide böyle sanırım.

yok mudur bunu düzeltmenin bir yolu bir şeyi? bizim ttnet falan bilerek mi youtube'a sınır koydu yoksa youtube'un kendisinde mi bir problem var nedir.

aynı sorun bende de var.geçen gün süper hızlıydı yine bozuldu lanet olsun.

çözümü yok sanırsam.
  • giggs  (14.03.12 14:47:13)
ttnet bu aralar bi boklar yiyo ama. sözlükte ttnet başlığında bugün yazılanlara bakın bi.. adil kullanım kotası falan bi şeyler. belki ondan yavaşlıyor.

  • yazaryan  (14.03.12 14:58:03 ~ 14:58:14)
bende uydunet var, hiç sıkıntı yaşamadım youtube konusunda. ttnet'te bir sorun var anlaşılan.

  • lancelot du lac  (14.03.12 15:03:40)
browser? ben 50de1 sorun ancak yaşıyorum.

  • truvaiti  (14.03.12 15:20:08 ~ 15:20:22)
@truvaiti öyle şeylerle alakası yok hacı

  • hmm peki  (14.03.12 15:24:41)
bu youtube'da çok oluyor böyle sorunlar.
mesela, bir video çok yavaş yüklenirken diğeri gayet de hızlı yüklemebiliyor.
nedendir çözemedik.
  • pangea  (14.03.12 16:38:11)