Hp ve Lenovo vs. Vaio

bugün bi arkadaşımla konuşuyorduk da vaio'nun devri bitti artık, ya hp alacaksın ya lenovo, bunlar vaio'dan daha iyi, en iyi laptoplar şu an bunlar falan dedi hadi vaio'yu geçtim peki ya asus peki ya toshiba dedim geç hepsini geç diyor. Velhasıl inat etti durdu çok bir şey de demedim ama merak ettim doğru olabilir mi acep diye.

hp'yi biraz biliyorum da lenovo'yu hiç bilmiyorum, nasıl olduğunu. hakkaten o kadar iyi mi bilgisayarları, en iyi denecek kadar :/

Param yetse lenovo alırdım heralde. Babamın son 2 bilgisayarı lenovoydu. şekli şemali vaionun yarısı değil ama taş gibi aletler.

  • geven kafa  (06.03.12 21:13:30)
lenovo, ibm'in kişisel bilgisayar departmanını satın aldı. mesela thinkpad modeli lenovo etiketi altında satılıyor.

  • f2dx  (06.03.12 21:15:43)
Lenovo epey sağlam hakkaten, çok uluslu firmalarda da sık sık Lenovo kullanıldığını bizzat gördüm. Bayaa iyi yani.

Lenovo yoksa VAIO derim ben, ama hepsinden iyisi PC almayıp Mac almak.
  • roket adam  (06.03.12 21:16:35)
ben 6-7 ay önce hp pavilion dv6 aldım tek kelimeyle süper,herkes ısınıyo diyo ama güçlü oyunlar oynarken ısınıyolar sadece.bence hp al.24 saat oyna hiç ısınmaz.

  • giggs  (06.03.12 21:21:05)
yaklaşık 8-10 yıllık hp kullanıcısı olarak ben de hp derim. ama güzel modellerinden. şahsen hp tableti bekliyorum ipad almaktansa

  • efruz  (06.03.12 21:57:46)