erasmus karar aşaması

isveç mittuniversitetet
ispanya universidad de cordoba
italya universita' degli studi di torino

yukarıdaki üniversiteler hakkında bilgisi olan ya da şu ülke erasmus için şöyle iyi böyle kötü diyebilecek kişiler bi yardım etse süper olur.

isveçe git kızları güzel
(sokaktan geçen ünili)

  • koyukalem  (05.03.12 23:14:44)
cinsiyet de belirtmem gerekiyormuş sanırım:)

  • wasmashing  (05.03.12 23:18:43)
isveç'e git erkekleri yakışıklı.
(ingiltere vatandaşı)

  • Sabac  (05.03.12 23:24:00 ~ 23:24:10)
ispanya (özellikle de endülüs bölgesi) hem gayet canlı hem de maddi açıdan avrupa'nın diğer çoğu şehrinden çok daha rahattır. italya'yı boşver, maddi durumuna göre isveç ya da ispanya derim.

  • thejester  (05.03.12 23:55:26)
soğuk ülkede ne işin var ispanya ya da italya. italyan erkekleri için beklentiye girme.

  • hizli sperm  (06.03.12 00:08:17 ~ 10:28:14)
thejester maddiyat önemli verilen hibe büyük bir rakam değil, konaklama düşündürüyor beni.
hızlı sperm, Akdeniz iklimine alışığım İsveç elendi, bir de biscolata erkeği arayışında değilim:)

  • wasmashing  (06.03.12 00:16:12)
italya'ya gitme bence; ispanya elbette tavsiye edilir ama ispanyolcan yoksa derslerde problem yasamaya hazirlikli ol; isvec elbette cok daha cazip bence.

  • elan vital  (06.03.12 00:23:15)