[]

Erkek Kol Saati Öneri

Saatin eti kemik geçmesinden sıkıldım ve eskiden kolumdan eksik etmediğim aksesuarın geri dönmesini istiyorum ama kararsız kaldım.
kaliteli mümkünse garantili saat önerilerinizi bekliyorum 
kredi çekip şunlardan birini al diyesim geldi hahah:

www.rolex.com
  • quaketrigger  (05.03.12 21:49:49) 
swatch al


  • kaynakları etkin kullanamayan iktisatcı  (05.03.12 21:51:25) 
seiko.


  • ekaterina  (05.03.12 21:56:01) 
1-rolex türkiye fiyatları baktım ama distribütörler yazmamış fiyatları sitelerinene kadar acaba ?
2-swatch hafif kalır ben daha oturaklı bişey arıyorum

  • sedolima  (05.03.12 21:57:21) 
eğer rolex bakabilicek ekonomik durumunuz varsa TAG Heuer alın gitsin.

edit: seikonun da fiyat kalite oranı gayet iyidir. bence iyi bir öneri.
  • geven kafa  (05.03.12 22:16:42 ~ 22:19:26) 
fiyat serbestse breitling for bentley flying b al.


  • ekaterina  (05.03.12 22:26:40) 
fossil


  • sıfırbir  (05.03.12 23:01:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.