Bu sozden ne anlam cikarmali?

Hakan Gunday'in "benimle savasma cunku kazanirsan kaybedersin." Sozunden siz ne anliyorsunuz? Ozellikle ask mesk manasinda soylendigini kabul edersek?

"ben o kadar iğrenç ve seni üzecek bir adamım ki, beni kazandığın anda sen kaybedersin." anlıyorum ben.

bir nevi "sorun sende değil bende" durumu.
  • nesilsiz  (05.03.12 12:33:51)
sen kazandığında beni kaybetmiş olursun. aşkta inat olmaz, aşkın kazananı da olmaz. birbirimizi kırarsak ancak kendimiz kaybederiz gibi anladım

  • avkatbey  (05.03.12 12:35:36)
egolarımızı karşı karşıya getirdiğimizde eğer sen üstün olursan, kabullenmem; çekip giderim dolayısıyla beni kaybetmiş olursun.

  • balik kraker  (05.03.12 12:36:11)
havalı görünsün diye şişirilmiş bomboş bir cümle.
ama yani evet anlamlar da çıkarılabilir.

  • sanal hayvan  (05.03.12 12:37:18)
kibir, gurur var. kaybetme karşısında çekip gideceğini söylüyor. yani mücadeleyi kazansan bile sonuçta sevgili tam bu yüzden seni terk edeceği için kaybetmiş olacaksın.

  • terp  (05.03.12 12:39:47)
"o kadar seviyesiz bi savaş olur ki kazandığın kayıptan başka bir şey olmaz" anladım ben.

IQ: 125
  • aşksız prens  (05.03.12 12:41:54)
sanal hayvan +1

bkz: qoute siçmak
  • anonimyususer  (05.03.12 12:48:20)
"kazanmani istiyorum"

  • nawres  (05.03.12 13:15:17)
önce kendimi sonra seni vururum diyen ergen kafasını yaşamış.
www.google.com.tr

  • cecilia  (05.03.12 18:20:50)