Fotoğraf Çekilmelik Profesyonel Fotoğraf Makinası Lazım Acil Yardım plss !!

Salute dostlar, selamlar jakoben ve elit arkadaşlarım. Sanatın ve sanatçının harman olduğu ; edebiyatın, müziğin, tiyatronun ve sinemanın beşiği, bağrından nice sanatçı ve sanatkarlar çıkarmış Avcılar'dan sizleri saygıyla selamlıyorum.

Son dönemlerde ; yaşlı amca(siyah beyaz), sümüklü çocuk, vapurdan atılan simite süzülen martı gibi übermensch kareleri fotoğraflayan, boş fabrikalara wayfarer gözlükler takarak gidip, fotoğraf çekildiğinden haberi olmayan adam pozu vererek fantastik fotoğraflara sahip olan dostlarımı görünce sinirden adeta çıldırdım. Özellikle "x photography" şeklinde fotoğraflar altında imzalar görünce sinirden kaç posta çavuşu tokatladım inanın hiç bilmiyorum.

Benim meyhanelerde, biranelerde ve Avcılar sahili'nde takılırken çektirdiğim fotoğrafların altına paint ile "hayrullah photography" yazsam da çok cacık olduğu için yüklemedim. En son 5-6 arkadaşımın ; Nikon ve Canon marka fotoğraf makinalarıyla fotoğraf çekiyormuş gibi yaparak poz verip, cep telefonuyla fotoğraf çektirmesine şahit oldum. Ve bunu büyük bir tutkuyla, fantastik arzuyla ben de gerçekleştirmek istedim. Lakin öyle bir makinam olmadığı için muvaffak olamadım.

Şimdi sizlere soruyorum, aranızda öyle makinası olan varsa bana verecek ve benim hususi nokia 6300 marka telefonumla, ben fotoğraf çekiyormuş gibi poz verirken fotoğrafımı çekecek. Böyle sanatsever ve babayiğit, gönlü zengin bir şahıs arıyorum. Yardımlarınızı esirgemeyin. Ayrıca bir günlüğüne kiralayabilirim de, hasırdan fötr bir şapka takıp, v yaka t-shirt giyip, bermuda şortumla fotoğraf makinasını boynuma asarak istiklal caddesi'nde 2-3 tur atmayı da çok istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

sevgili hayrullah, biliyorsun havalar henüz soğuk bermuda şort giysen senin için hoş şeyler olmayabilir şu an için, henüz makinemi alamadım ama alacağım sen de bekle havalar ısınsın, seve seve makinemi veririm o zaman, hem sana bi jest yapar iphone'umla çekerim fotoğrafını hatta instagramdan efekt bile veririz yeter ki sen mutlu ol. Rica ederim :D:D:D

  • ekaterina  (02.03.12 19:38:08)
sevgili ekaterina elini çabuk tutmalısın, mart ayındayız ve hızla winter is going. yani yakında ilkbahar olacak ve havalar ısınacak, o vakte kadar alırsan magnefique olur. şortum, tişörtüm, gözlüğüm, her şey hazırda bekliyor. instagram ile fotoğrafları da upload edersen ayrıca müteşekkir olurum. ayrıca zengin bir hatunsun sanırsam, mini cooper'ın varsa ve saçların karamel rengiyse tanışalım mı?

  • hayrullah amazingogullari  (02.03.12 19:41:51)
tamam ben de facebook da begen begen über begen yaparım.

  • cecilia  (02.03.12 19:48:20)
sanki facebook'ta ekliymişsin gibi konuştun sevgili cecilia.

  • hayrullah amazingogullari  (02.03.12 19:49:27)
tamam sen hiç merak etme, 2 haftaya alıyorum en geç, instagramla upload da yaparız hiç sorun değil, istersen kırmızı wayfarer gözlüklerim de var ödünç verebilirim onları da malum bu hipster görüntünü tamamlamak lazım neticede. mini cooper'ım yok maalesef ford focus'um var saçlarım da sarı tutmadı sorry asdffdsadfda

  • ekaterina  (02.03.12 19:50:22)
hayrullah gibi muhteşem bir insanın, ki kendisi über yakışıklı ve kas yoğunluğu bakımından adeta bir ölüm makinası imiş, ben kendisinin yalancısıyım ama çok ciddiydi söylerken, facebook'unda ekli olmak ne büyük bir lütuftur yarebb-ül alemün :D

  • ekaterina  (02.03.12 19:52:31)
öyle muhteşem pozların gizlilik ayarlarını özel yaparsın diye düşünmedim, tabiki de herkes diye ayarlarsın di mi?

bozma lan 2 dk.
  • cecilia  (02.03.12 19:52:42)
ford focus yeni kasa mı? 2012 olanlardan? sarı saçlılara bayıldığımı sanırım söylemeyi unuttum. bence tanışabiliriz :(

  • hayrullah amazingogullari  (02.03.12 19:53:06)
kızlar lütfen benim için kavga etmeyin. ikiniz de özelden facebook adreslerinizi bırakıyorsunuz ve ben ekliyorum hatta üçümüz kafe pi'ye gidiyoruz ve taş gibi kızıl saçlı bağyan garsondan bizim üçümüzün bir kare fotoğrafını çekmesini rica ediyoruz. ekaterina sen bu fotoğrafı instagram ile şopla, ben facebook'a yüklerim cecilia sen de beğenirsin.

deal?
  • hayrullah amazingogullari  (02.03.12 19:55:39)
yeni kasa 2012 :D bu aralar kariyerime ağırlık veriyorum maalesef, inan seninle hiç alakası yok yoksa über bi insansın biliyorum. facebook kullanmıyorum ben bebişler siz ekleşin. kariyer.nette arkadaş olabiliosak olalım asdfsadfasdfas

  • ekaterina  (02.03.12 19:57:04 ~ 19:58:23)
güzel plan. benim saçlarım da kömür karası sorun olursa hemen şu an hafif kadın sarısı yapıym mı?

  • cecilia  (02.03.12 19:59:18 ~ 20:00:51)
cecilia, nefes al yeter. gerisini artık istemiyorum.

  • hayrullah amazingogullari  (02.03.12 20:01:06)