aile filtresinden dolayı giremediğim torrent sitelerine girebilme?

Selamlar.

Başkasının internetini kullanıyorum, ve arkadaşın interneti aile filtreli. bu durumda hali hazırda bildiğim torrent sitelerine giremiyorum. girebileceğim torrent siteleri var mı bildiğiniz?

Ya da bu aile filtresini bir şekilde(nasıl olacak bilmiyorum) aşıp torrent sitelerine girmek arkadaşı illegal bir durumla karşılaştırır mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

@inayet prensi,
filtre kullanan kimse olmadığını nereden biliyorsun?
ayrıca ttnet'in bazı kullanıcıları, onlara hiç sormadan onları aile filtresine soktuğunu biliyor musun?
geçen ben baktım hiçbir siteye giremiyorum aile filtresi olarak seçilmiş, nasıl olduysa. ttnet online işlem merkezi'nde girip düzelttim.
  • baldur2  (02.03.12 16:46:21)
o filtreyi aşabileceğinizi sanmıyorum, o yüzden arkadaşınızın başınında derde girmesi pek muhtemel değil gibi geliyor. Arkadaşınız internetinin filtreli olduğundan haberdar mı acaba? bir konuşsanız...

Ayrıca O filtreyi aşsanız bile arkadaşınızın başına bir iş geleceğini düşünmüyorum. Sonuçta o filtre kişisel bir filtre. En azından filteri aştığı için başı derde girmez. Ha olur ya korsandan yakalanırsanız o kısmına bir şey diyemem...

Sonuçta torrentten indirdiğiniz içeriklerin telif ve lisans ücretleri var...
  • draconas  (02.03.12 16:54:05)
aslında vpn diyeceğim ama torrent sitelerine girseniz bile birçok ücretsiz vpn servisi torrent aktarımlarını desteklemiyor.

destekleyen varsa bilen biri posta kutumuza fısıldayabilir.
  • f2dx  (02.03.12 17:52:00 ~ 17:52:52)