Modem Tavsiyelerinizi Bekliyorum

herkese merhaba.

dün ttnet'in verdiği dandik exper marka modem hakkın rahmetine kavuştu. Netlimitsiz 8mbit internet kullanıyorum. 1 veya 2 tane ethernet girişi olan. bunun dışında aynı anda 3 aygıta wifi bağlantısı sağlayabilen. mümkünse 5-10 metre çapında wifi güçlü çeken bir modem önerebilir misiniz?

hepsiburada.com da 50 TL hediye çekim var.

www.hepsiburada.com

şu linkteki modellerden önerebilirseniz çok memnun olurum.

ekleme: hangi kablosuz bağlantı hızı işimi görür. 300 mbps mi yoksa 150 mbps mi?

tp link iyidir.

  • check minus  (29.02.12 10:06:17)
Airties'ı nasıl bilirsiniz?

  • arşivci  (29.02.12 10:09:34)
n standartına sahip olan modemler (300 mbps) olanlar daha iyi ama aygıtların kablosuz bağlantısı da n standartı mı? sonuçta düşük olan standart üzerinden iletişim gerçekleşecek.

ben bunu aldım, oldukça iyi çıktı: www.tp-link.com
  • f2dx  (29.02.12 10:17:45 ~ 11:13:05)
şahsen airties ile şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. modem haftalarca açık kalıyor. aslında sadece elektrikler gidince kapanıyor ve hiç sorun çıkarmadı bana.

linksys ile kopma sorunları yaşadım daha önce.
  • kifayetsiz pluton  (29.02.12 10:19:25)
@f2dx

bir adet eski toshiba dizüstü ile 2 adet akıllı telefon bağlantı kuracak. ayrıca önerdiğin modem güzelmiş :) dikkatimi çekti. çokta pahalı bişey değilmiş :D
  • arşivci  (29.02.12 10:25:22)
kesinlikle u.s robotics.
senelerdir max modelini kullanıyorum, inanır mısın bir kere bile teklemedi.
allah robotics'den de asimov'dan da razı olsun.
  • pangea  (29.02.12 11:07:02)
bir de elektronik aygıtlarda şans faktörü var, başka biri için şunu almıştım: www.tp-link.com kablosuz ile birden fazla aygıt bağlanınca aygıtlardan biri kopuyor. kronik bir sorunmuş sanırım.

  • f2dx  (29.02.12 11:15:15)
paran yeterliyse us. robotics, bir altı olarak da herhangi bir airties modem işini görür gayet.

bendeki airties rt-205 beş senedir sorunsuz çalışıyor misal. ama yok bu sitede.
  • sir gawain  (29.02.12 11:28:53 ~ 11:30:29)
ben de u.s. robotics diyeceğim ancak türkiye pazarından çekildiler diye duymuştum. bendeki 5 senedir canavar gibi. pek de orada burada görmez oldum zaten bu markayı.

  • raikkonen  (29.02.12 12:37:03)
ttnet in de kampanyasi vardi 1 bak istersen

www.ttnet.com.tr
  • lutah  (29.02.12 12:41:10)