Neden ekşi sözlük yazarı olmalıyım?

soru yukarıda.neden? sözlükte yazmak bana neler kazandırır?

çünkü sözlüğün sana ihtiyacı var.

  • jangara  (23.02.12 21:01:04)
"Neden ekşi sözlük yazarı olmamalısın?" diye sorayım. Sen de "Çünkü olmak için bir nedenim yok." de.

  • McScReaM  (23.02.12 21:01:41)
zirveler falan.

ekşi artık inci.ye dönmeye başladı. neredeyse herşey tanımlandı şimdi durumlar tanımlanıyor. artık herkes görüşlerini yazıyor ama bir kutsallığı kalmadı. üç kelimeden gaydırı guppak bir tanım yapıyor sonra döküyor döktürüyor saçma sapan şeylerle. gerçekten iyi yazarları tenzih ederim ama troller aldı başını gidiyor.

ama yazmak insana çok şey kazandırır. ister ekşi olsun ister itü veya başka birşey. yazmak insana gerçekten birşeyler kazandırır. ifade yeteneğini geliştirir mesela.
  • dahinnotha  (23.02.12 21:02:01 ~ 21:06:01)
her şeye bok atıp cool görünüm kazanmak için

  • libertyaddict  (23.02.12 21:02:24)
çünkü sözlükte kızlar teklif ediyo.

  • spirit crusher  (23.02.12 21:03:31)
@spirit crusher
sıramızı ileri aldırabilmek için bişeyler yapabiliyoz mu? :)

  • arşivci  (23.02.12 21:06:06 ~ 21:06:22)
Ekşi Sözlük 21 aralık 2012 tarihinden itibaren yazılabilir değil, salt okunur bir ortama dönüşecek. O yüzden siktir edin gitsin.

  • godo je dosao  (23.02.12 21:11:29)
sevişmek isteyen kız çok mesela.

  • f3n0men  (23.02.12 22:04:24)
bişi yok ya sözlükte.
formatlı foruma döndü vala. bilgi kaynaklığı da kalmadı adam akıllı. hangi başlığa girsen herkes konu ile ilgili sikko sikko hikayesini veya fikrini(sevip sevmediği oluyor genelde) belirtmiş. hepsi de birbirinin aynı amk. tam bir bilgi kirliliği. aradığını bilgiyi bulmak zor ilk 10 entryde yoksa. Bu yazdıklarım da yeni bir şey değil ama bura duyuru, kusayım dedim sdfgjgf.

  • natnan  (23.02.12 23:32:05)
nedeni yok. çok da gerekli değil açıkçası. ama olması da iyi yani. ortam falan yaparım diyorsan yapabilirsin. ben denemedim şahsen ekşi'de ortam yapmayı. neyse ya saçma konuşuyorum. bir bok kazandırmaz yazmak. okumak daha çok kazandırır.

  • lorenzen  (24.02.12 00:30:20)