[]

iphone 4 şarj problemi

yine ben:( iphone 4 var. şarjı iyi felan. şimdi ben bunu şarja taksam sabaha kadar dolsa nası olur? %40 felan şarjı vardı taktığımda. sabahlara kadar bıraksam zarar gelir mi buna?
 
kısa sürede doluyor ki onlar. sabah kadar şarja bırakıp hem cihaza hem doğaya gereksiz yükleme yapmış olursun be ya ;=) tak şimdi yarım saat, bir saat. olmadı sabah kalkınca azaldı mı? evden çıkana kadar yine tak. tak çıkar olayında sorun yaratmıyorum ıphonegiller diye biliyorum.


  • felegin gozunu kamastiran adam  (22.02.12 21:03:32) 
30dakikada dolar yahu iphone, sabaha kadar tutmanıza gerek yok, arka planda çalışan app'leri de kapattınız mı oh mis.


  • kuduz balik  (22.02.12 21:55:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.