en ucuz cep telefonu?

Bu tarz sorular daha önce de soruldu burada ancak bana güncel bilgi gerekiyor.
Anneme yeni cep telefonu alacağız. Ucuz, işlevsiz ama sıfır bi şey istiyoruz. Aranan tek özellik, tuşlarının büyük olması.
Netten baktım, en ucuz nokia 130 kaat. 70-80'e sıfır telefonlar vardı en son baktığımda, o yüzden pahalı geldi.

Telefon acil gerektiğinden netten almayacağız, teknoloji mağazalarından alacağız. Acaba son günlerde gözünüze çarpan ucuz telefon ya da kampanya falan var mı?
100 tl altı yeni bi telefon bulmak imkansız mı?

samsung ve lg nin var o fiyata telefonlari, tuşlar da büyük ama menü bizimkilere biraz karmasik geldi. bir bakin isterseniz.

  • atmacaged  (20.02.12 16:57:00)
mediamarkt'ta düz model sıfır telefonlar oluyor o fiyata. yakınınızda varsa bir uğrayın derim.

  • marikaki  (20.02.12 16:59:05)
ben 100 liraya samsung e1150 aldım eylül'de, gayet memnunum, şarjı 2 hafta falan gidiyor, küçük, kapaklı, daha ne olsun. tuş büyüklüğünü bilemeyeceğim göreceli bir şey sonuçta piuravirtual.com

  • thejester  (20.02.12 17:00:13)
otv koyuldugundan firladi fiyatlari bunlarin.

nokia 1110'u 60 liraya sattigimiz zamanlari hatirliyorum ben :) simdilerde en ucuz nokia telefon 1280 ve 150 lira civari. ha sadece otv ile aciklanabilir mi bu artis? pek tabii ki HAYIR!

edit: 1250 ne lan? 1280 o.
  • entrapmen  (20.02.12 17:07:10 ~ 17:13:11)
Gittigidiyorda, 90 liraya 1203 ün sıfırı vardı fırsat ürünlerde. Tabi bir gününü alır her türlü.

  • Saat1  (20.02.12 21:44:43)