Model Manken kimdi bu ?

Duyuru halkı..!

epey bi kararsız kaldım adımız sapığa vs çıkmasın durduk yere diye ama merakıma yenik düşüyorum ve sorumu soruyorum.

17-18 yaşlarında aklımda yanlış kalmadıysa türkiye'ye de gelip modellik yapıp gitmiş bir model mankeni arıyorum. Sanırım geldiği zaman da sözlükte epey ses getirmişti.

nasıl hatırlatabilirim diye düşünüyorum ve aklıma gelen tek şey şu;

kişisel web sitesini açtığımızda flash bir videosu oynuyor. videoda iç çamaşırları ile yatak odasında çeşitli tahrik edici görüntüler veriyor. kendisi sarışın kedi gibi munis ve tatlı..

aklınıza gelen kişileri bi saydırın da şu merakımı öldüreyim ya. hadi be bi buldurun gari.

kişisel web sitesi öyle olan kate upton var.

ama türkiyeye gelen belki sofa rudneva olabilir.
  • wessago  (19.02.12 18:01:25)
harikasın wessago :)

kate upton türkiye'ye geldi mi bilmiyorum ama öyle aklımda kalmış. ama nihayetinde bulunmuştur ey duyuru halkı.

edit : evet türkiye'de bulunmuş ve markafoni adlı online alışveriş sitesi için modellik yapmış.
  • eeb  (19.02.12 18:04:02 ~ 24.02.12 01:03:16)