okan ve arayanları

Kingodisco'yu arayan kızların niye aradığını tam anlayabilmiş değilim. okan'ın sırf malzeme çıkarmak için telefondan gelen gayet anlaşılır sesleri, soruları anlaşılamıyormuş gibi davranmasını ise anladım diyelim. Ama şu okumuş, sanatla haşır neşir, yolunu almış, aşmış, dünyaya vermiş konukların okan'la bir olup arayanları ti'ye almasını anlayamıyorum. -okan'a: haklısın abi biz de öyle düşünüyoruz der gibi- Amacı ne bu koca koca adamların, kadınların? Psikolojide bi adı vardır bunun?

olay zaman içinde şekil değiştirdi aslında artık arayanlar da programı trollemek için arıyorlar genelde, böylece hem arayanlar eğlenmiş oluyor, hem seyirci.

  • pofudukayi  (11.02.12 23:59:02)
sürü psikolojisi
narsizm
aşırı hayranlık

cahillik.
  • wessago  (12.02.12 00:01:09)
bulundukları ortamda yılların şovmeni ve espri üreten bir insan olunca diğerleri onun esprilerine güler. bu böyledir. cem yılmaz bi gösterisinde birisini ti'ye alırsa diğer herkes güler. bu doğal bir refleks ya da mecburiyettir. o esnada somurtamazsın veya ortamı gerip "neden seyirciyle dalga geçiyorsunuz" diyemezsin çünkü ayar yiyebilirsin "sadece eğleniyorduk dalga geçtiğimiz yok, ayrıca neden bu kadar ciddisin " tarzı bi cevapla sen kendini rezil edebilirsin. o yüzden kingodiskodaki durum normal. yani ordaki sanatla haşır neşir konukların da okanın telefondaki kişiyle ilgili esprilerine gülmeleri normal.

  • durdenist  (12.02.12 00:05:56 ~ 00:07:12)