[]

Odtü yüksek lisansa kaydoldum, katkı payı ödemesi?

Selamlar.

Yüksek lisansa yeni kaydoldum, yapıkredi internet şubesi üzerinden katkı payı ödemesi yapmak istediğimde öğrenci numaramı tanımıyor. Bankaya gidip mi ödemeliyim?


 
açılmamış olabilir daha.


  • galadnikov  (09.02.12 10:13:00) 
tahmin ediyordum. useraccount.metu'ya da giremiyorum aynı sebeple.


  • hiperaktifmanyetik  (09.02.12 10:22:48) 
bende odtü lisans için iş bankamatikten denedim öğrenci numarasını tanımadı, şubeye gittim borç gözüktü, ödedim. belki aynı sorun vardır.


  • elalemin derdi  (09.02.12 10:24:21) 
bi kaç defa dene bankadan. 9 eylül ve iş bank ikilisi için bi 7-8 kere denemek gerekiyor anca görüyor banka.


  • saiko  (09.02.12 10:57:33) 
acele etme daha haftaya çarşambaya kadar ödeniyor. cuma günü dene olmazsa şubeden yatır alacağın dersler çok önemliyse. şubeden de kesin tanır yani. o yüzden rahat olabilirsin.


  • ayiadam  (09.02.12 11:14:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.