beyin fırtınası

selam kaynatasızlar!

"herkesi maviye boyayıp seni kırmızı sevmişken, gitmek geliyorsa içinden, karışabilirsin kalabalığa, ben seni mavi de severim."

tamam iyi güzel şeyler anlıyoruz ama nedir bu sözün derinliği?
manitaya ne cevap versem ne söylesem;saaaadece bunu mu çıkardın bu sözden diyor;bunalıma girdim..

ne anlıyorsunuz siz bu sözden?

sen gitsende ben seni gene severim diyor. gerekirse sevgimi kendi içimde yaşarım diyor. diyorda diyor..

  • blackmail  (06.02.12 22:03:03)
çok derin aga. düşünme.

  • cro magnon  (06.02.12 22:04:57)
Herkesin içinden bir seni seçmiş, en çok seni önemsemiş ve sevmişken, gitmek geliyorsa içinden, karışabilirsin kalabalığa, ben seni herkes gibi olduğunda da severim gibi gibi gibi.

  • lisko  (06.02.12 22:05:44)
seni hayatımda o kadar önemli bir yere koyup seviyordum, bu kadar hayatımın içinde önemli bir rol oynarken çıksan bile hayatımdan seni gene de severim.

gibin bişi.
  • kendal  (06.02.12 22:05:50)
copy paste mesaj atmış sana.
sen de "bana copy pate mesajları mı layık görüyorsun" de. çık işin içinden.

  • 3dillustrator  (06.02.12 22:07:57)
pembe mezarlık olmak istedim, zombilerin çürük çilek kokusu falan de sen de.
www.facebook.com

  • outlawrider  (06.02.12 23:09:57)
blogs.ocweekly.com

seni herkesten farklı sanıyordum, sen onlarla aynı olduğunu kanıtlasan bile seni yine de severim diyor şair. tabi bunun yerine "ben renk körüyüm kırmızı olsan da mavilerin içine girince alacalı filan garip oluyor fazla ayırt edemiyorum" diyebilirsin :)
  • r_u_h  (07.02.12 10:44:26)