Bana bir şeyler oluyor yardım...

sabah işe gitmek için erkenden uyandım. hafif bir baş dönmesi vardı. sonra duşa girdim bitmedi. çorabımı giymek için eğildiğimde ağır bir baş dönmesi baş gösterdi. kalktım hafif hafif devam etti.

sonra baş dönmem devam ediyor. üzerimi giyinirken. devam ediyor. en son ayakkabımı bağlarken ağırlaştı. şimdi işteyim. geçmiyor. burnumdan kan akacak gibi hissediyorum. fenalardayım...

+dün gece yastık olmadan yattım. acaba sebebi bu olabilir mi?

yoksa beyin kanaması falan mı geçiriyorum allah korusun?

:(

tansiyon gibi geldi bana. neyse benim ya da başkasının yorumunu boşverin.

doktora gidin!
  • lazpalle  (03.02.12 07:45:43)
günaydın.

yaşlıların tansiyon dedikleri aha da işte bu. geçmiş olsun.

bi kan şekerinizi ölçtürün yakın zamanda.
  • fluorescein  (03.02.12 07:46:28)
doktora gitmek için düşüp bayılmayı mı bekliyorsunuz?

  • gossamer  (03.02.12 09:09:37)
hastaneden önce herhangi bir eczaneye gidip tansiyonunu ölçtür.

mide bulantısı, görmede bulanıklık, halsizlik ya da çarpıntı vs. gibi şeyler de var mı?
  • sir gawain  (03.02.12 09:46:43 ~ 09:47:38)
kulak içi sıvısıyla mı ne alakalı bir vertigo rahatsızlıgı vardı, sürekl baş donmesi vs. stres korku vb kaynaklı olabilir, sürerse mutlaka doktora gorunmeli.

  • ewet  (03.02.12 10:14:08)
mide bulantısı yok. görmede falan bir sorun yok. sadece uyumak istiyorum. halsizlik de değil yani. sadece gidiyim uyuyım istiyorum.

  • markasiz  (03.02.12 12:26:06)
sen yine de herhangi bir eczaneye gidip tansiyon ölçtür bence önce. merak etme, tüm eczaneler sorgusuz, sualsiz, ücretsiz tansiyon ölçer.

  • sir gawain  (03.02.12 13:02:52)
orta kulak iltihabı olabilir.. başıma gelmişti yakın gibi geldi..

  • camasirsuyu  (03.02.12 13:17:58)