Psp Custom Firmware update

Sevgili oyuncu duyurucular. Eski bir pspci olarak sahalara geri dönme çabası içindeyim bugün. Şimdi elimde yıllardır kullanmadığım bir 1004 Psp var. en son da 5.50Gen-B cfw sürümüne güncellemişim. şimdi sorum şu,

en güncel versiyon ne? buna ulaşmam için sırayla kurmam gereken custom firmware ler neler? hatta linkleri var mı? yaşlandık artık vallahi bulamadım.

psp'nin modeli ne? benim slim-3000 modelini kuzenime vermeden önce 5.03 gen b kullanıyordum. tabi bir de chicken-hen diye uyuz bir şey vardı.
bir türlü etkin olmak bilmezdi ki, custon firmware'ı gömelim.
neyse, diyesim ben psp'yi vereli 3,4 ay geçmiştir. bu durumda gen-lar bile çıkmış olabilir.
gerçi, şimdi düşümdüm de çıkmamışta olabilir. vita çıktığı için millet şimdi ona abanmıştır.
(git: psp.dashhacks.com/)
buradan bi kontrol et istersen.
  • pangea  (18.01.12 09:47:03)
ben su an psp 2004 kullanıyorum.. vers: 6.6x lerde kırdım.. daha yükseğini bulamadım ama tamamen kapaınca kırılmamış gibi açılıyor... oyunları göremiyorsun .. sonra oyunlar sekmesi altından bi programa girip iki kere x butonuna basıyorsun ve sorun gidiyor.. hiç gerek yok yukseltmeye ama..

  • NGR390  (22.01.12 19:58:26)