laf atma

erkekler laf atinca ne gibi bir tatmin duygusu yasar?
nedir yani? laf atinca "ulan cok capkin adamim heaa" falan diyemi dusunur?

sanıyorum dikkat cekmek ıcındır.kaldıkı bende laf atarım ama ıcımden.yanı karsımdan deli gibi bi hatun gecerken kendime helal olsun falan derim..
dısardan soyleyınce o insanın kendısıne bakmasını saglıyorlar ve bu sadece 1 saniyede olsa kotu de olsa goz goze gelıyorlar (:

  • isott  (01.08.08 21:39:08)
büyük ihtimalle yanında arkadaşları da vardır
(bkz: #2234012)
bunun dışında başlık da bir fikir verebilir
  • redlinetheturk  (01.08.08 21:39:33 ~ 21:42:19)
dikkat çekme ağırlıklı bir kaç karışık duygudan ileri gelir. normalde hatun geçip gidecek ama laf atınca rahatsız oluyr, farkına varıyor, bir bakış bir cevap ile adam(!) yerine koymuş oluyor.

  • efruz  (01.08.08 21:49:06)
bir de lütfen bu sorunun tam tersi seklinde bayanlar cevaplarsa sevinirim.
bayanlar neden laf atar?

  • trimpot  (01.08.08 22:08:16)
kendini ifade etmiş oluyor sanırım laf atan kişi. içine atmamış oluyor.

  • 386 dx  (01.08.08 22:13:35)
@trimpot : atmadim.. atani gormedim.. ama atan varsa heralde erkeklerle ayni sebepten atiyolardir..

  • orange coffee  (01.08.08 22:22:30)
sanırsam biraz da "çok piçim ya ehe ehe" imajı vermek için yapılıyor bu laf atma. sebebini bir türlü anlayamadım ben. bakacaksan adam gibi bak, laf atmak nedir yani?

bir diğer fikrim ise; hanımların bundan rahatsız olup iyi-kötü bir diyaloga girecekleri düşüncesi olabilir.

yani bence öküzlük tamamen.olmamalı ama bundan hoşlananlar da gördüm geçmişte.
  • rectoa  (01.08.08 23:11:40 ~ 23:12:34)
kızların attığı da oluyo en azından ben yaşadım, saçları afro olan her türk erkeği de yaşamış olabilir:) alsak alsak bedavaya ne alsak diyolar, ben de karşılık olarak "orospu" demeyi planlıyorum ama uzağı görmememin etkisiyle göz teması kuramadığım için hep yalan oluyo muuhahua

  • baldur2  (01.08.08 23:32:22)
babamın muaynehanesinde çalışan bi sekreter vardı. çok güzel bi kızdı. ben ilkokul 4'e gidiyordum. beni dersaneye götürüp getiriyordu. bi keresinde dersaneden gelirken yolda 2-3 adam laf atmıştı kıza. çok garip hisler yaşamıştım. güzeldi baya. :(

  • bodom  (02.08.08 00:46:08)
laf atma olayı çok tiksinç bişey bence.ya böyle şeyler görünce kendimden bile utanıyorum hay böyle erkekliğin diye.

ama bi kere 2 kız laf atmıştı bana hoşuma gitmişti.heheheh salaklara bak diye gülmüştüm hatta
  • omer460  (02.08.08 07:54:37 ~ 07:55:34)
turkiye'de ya da laf atmanin bu kadar hayvanca yapildigi bir yerde yasamiyor olsaydim ben de o laf atan erkekler guruhuna dahil olurdum. guzel bir hayvanca olmadigi muddetce iltifat etmenin nesi yanlis olur ki? ben de karsidaki kiz da bundan hosnut kalir. ama bu ulkede kukusu olan her hangi birisine "cok guzelsiniz" bile demek sapik damgasi yedirecegi icin burada at(a)miyorum maalesef. oyle iste.

  • egotm  (02.08.08 12:33:05)
@egotm : takdir edersinki turkiyede laf atmak "hanfendi cok guzelsiniz" diye yapilmiyor oyle yapilsa can feda :)

  • orange coffee  (02.08.08 18:38:41)